فروش روغن صنعتی با کیفیت بهران
فروش روغن صنعتی با کیفیت بهران
دسامبر 15, 2019
خرید روغن صنعتی
خرید روغن صنعتی
دسامبر 19, 2019
خرید روغن صنعتی بهران
Spread the love

خرید روغن صنعتی بهران در فیدار اویل:

روغن های صنعتی دارای برند ها و کیفیت های متفاوتی هستند که روغن بهران جزو روغن های پرفروش بوده و خرید روغن صنعتی بهران به دلیل کیفیت خوب و قیمت مناسب توصیه می شود.

شرکت فیدار یک شرکت است که در زمینه های روغن صنعتی هم چنین انواغ زنجیر های صنعتی و بلبرینگ نیز فعالیت دارد شرکت فیدار دارای سابقه چندین ساله در خرید و فروش روغن بهران و اواع دیگر برند های روغن های صنعتی مثل توتال و شل است و تاکنون موفق به جلب اطمینان مشتریان خود شده است.

برای خرید روغن صنعتی بهران کلیک کنید

تاریخچه و خرید روغن صنعتی بهران:

نام بهران از سال ۱۳۷۰ به این شرکت داده شد در ابتدا در سال ۱۳۴۱ تحت تکنولوژی یک شرکت آمریکایی با نام ESSO فعالیت خود را شروع کرد و در سال ۱۳۶۳ به نام شرکت پالایش روغن تهران به کار خود ادامه داد.

تولیدات شرکت بهران:

در سال ۱۳۴۷ تولیدات این شرکت فقط سی هزار تن روغن در سال بود اما هم اکنون چهارصد هزار تن از انواع محصولات مختلف را تولید می کند.

از سال ۱۳۷۰ به بعد این شرکت تولیداتی از جمله ضدیخ، تولید موم به روش تعریق که برای اولین بار در ایران انجام شد و انواع مختلفی از حلال ها را تولید کرد.

سهم روغن های بهران در بازار:

بیش از ۵۰ درصد سهم روغن های خودرو و یک سوم روغن های صنعتی متعلق به شرکت نفت بهران است این شرکت به عنوان بهترین صادر کننده شهر تهران از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت نیز برگزیده شده است.

افتخارات: 

این شرکت تاکنون سعی بر این داشته است که محصولات خود را در بالاترین کیفیت تولید کند به طوری که علاوه بر طول عمر دستگاه باعث آلودگی محیط زیست نیز نشود و تمام قوانین و مقررات ایمنی و بهداشتی را رعایت کرده و توانسته است که در این زمینه گواهی بین اللملی نیز دریافت کند این گواهی نامه ها شامل: کیفیت، کیفیت خودرو سازان، زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای و آزمایشگاهی می باشد.

شرکت نفت بهران با نیم قرن تجربه در صنعت تولید انواع روغن ها به عنوان بزرگ ترین تولید کننده انواع روغن صنعتی و موتوری در ایران شناخته می شود که تولیدات محصولات با کیفیت خود را با استفاده از فناوری پیشرفته با دستگاه هایی مجهز و با کمک مراکز پژوهشی و خدمات مهندسی در تهران و هشت استان دیگر انجام می دهد هم چنین این شرکت در تولید روغن پایه و روانکار های جدید در بالاترین سطح کیفیت همگام با پیشرفت جهانی است.   

حتما بخوانید  فروش انواع روغن بهران