گریس صنعتی

خرید گریس

خرید گریس

در هنگام خرید گریس باید دقت فراوانی به کار برد که این محصول را از شرکت های معتبر خریداری نمود زیرا در غیر این صورت آسیب جبران ناپذیری به تجهیزات شما از جمله دستگاه و قطعات وارد می کند.

گریس روانکاری بالایی داشته و به حالت جامد یا نیمه جامد می باشد و گسترده ترین مصرف آن در صنایع مختلف و خودروها می باشد.

گریس نسوز SKF

تفاوت قیمت در خرید گریس :

تفاوت برجسته ی انواع گریس ها در خاصیت های فیزیکی آنان می باشد و همین امر منجر به این شده تا گریس ها هر یک با دیگری متفاوت باشد درنتیجه در هنگام خرید گریس باید در نظر داشت و با توجه به دستگاه و قطعه مورد نظر، گریس مناسب را خریداری نمود.

چرا خرید و فروش این روانکار نسبت به سایر روانکار ها بیشتر است؟

قیمت گریس ها نسبت به کارایی بالایی که دارند پایین بوده و  در نقاط مختلف ایران تقریبا ثابت است.
مواد تشکیل دهنده ی این روانکار از روغن پایه و غلیظ کننده و همچنین مواد افزودنی است.
غلیظ کننده ها باعث چسبندگی زیاد روغن پایه و مواد افزودنی شده و همچنین باعث تغییر حالت روغن ها به صورت نیمه سیال می شوند و جنس آن ها از صابون های متالیک بوده و همین امر سبب بهبود بیشتر کارایی این روانکار می شود.

روغن های پایه گریس ها:

روغن پایه بیشتر گریس ها  مینرال است. این روغن پایه هزینه کمتری دارد و در صنعت کارایی آن بیشتر است.
یکی دیگر از روغن های پایه سنتیک است که مزیت آن نسبت به مینرال پایداری بیشتر آن در شرایط دشوار است .

این محصول صنعتی دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد به همین دلیل این محصول صنعتی در فروشگاه سایت ما قرار گرفته تا شام بتوانیم با مراجعه به سایت ما از انواع قطعات صنعتی دیدن و خریداری کنید.

افزودنی های گریس ها و کاربرد آن ها:

در آخر مواد افزودنی به گریس ها باعث تقویت آن ها می شود . گریس ها در جایی به کار می روند که نیاز به کاهش اصطحکاک و روانکاری باشد.
بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل یکی از شرکت های بزرگ و معتبر با سابقه ی دراز مدت در زمینه توزیع انواع روغن صنعتی به ویژه روغن صنعتی حرارتی و یا روغن گیربکس خودرو و همچنین روانکار ها می باشد.

از اهداف اصلی این شرکت می توان گفت که حمایت و رضایت مشتریان خود می باشد و در این امر نیز موفقیت چشمگیری داشته است.

علاوه بر آن برای خرید و فروش گریس مولیکوت ، دریافت لیست قیمت خرید و فروش گریس گرافیتی و شناخت ویژگی هایی از محصولات در هنگام خرید و فروش گریس سیلیکونی می توانید با پشتیبان های فیدار اویل در ارتباط باشید.

در صورت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت روغن هیدرولیک صنعتی و یا قیمت روغن بهران برش و نیز قیمت روغن بهران اکسترا توربو دیزل 20W50 و … می توانید با مشاوران ماهر این شرکت تماس حاصل فرماید  و یا به صفحه ی فروشگاه ما سر بزنید . شرکت فیداراویل تمامی محصولات خود در زمینه های مختلف صنعتی، از جمله :انواع روغن های صنعتی،بلبرینگ ها و زنجیرهای صنعتی رابه فروش می رساند و به تهران و سراسر ایران در کوتاه ترین بازه زمانی ارسال می کند.

انواع محصولات سایت ما

سایت بازرگانی روغن صنعتی فیدار اویل همواره در تلاش است با ارائه محصولات با کیفیت رضایت شما را به دست بیاورد محصولات پرفروش ما از جمله روغن بهران حرارت و مدل واسکازین 140 و یا مدل روغن دنده خودرویی بهران سمند 85W140 انواع محصولات دیگر از محصولات دیگر از جمله مدل روغن هیدرولیک و یا مدل روغن اکسترا توربو دیزل 15w40 محصولات پر فروش برند بحران می باشد همچنین از انواع دیگر این محصولات می تواند انواع روغن های بهران نام برد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت گریس فوکس و قیمت انواع گریس نسوز توانید با ما در ادامه همراه باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *