روغن صنعتی, روغن صنعتی بهران

روغن بهران آذرخش

روغن بهران آذرخش

همانطور که میدانید برای اینکه خودرو طول عمر بیشتری داشته باشد و سالم بماند از روغنهای روان کننده استفاده می کنند روغن بهران آذرخش نیز یکی از همین دسته روانکارها است که تاثیر زیادی در سلامت قطعات خودرو دارد.

شرکت بهران از دست شرکت های قدیمی است که دارای محصولات متفاوتی است قدمت زیاد و تجربه این شرکت آن را از دیگر شرکت ها متمایز می کند و این ویژگی ها باعث شده تا مشتریان اعتماد کامل به محصولات روغن بهران داشته باشند و سال های سال از این مارک استفاده کنند.

اصلی ترین کارهای یک روغن موتور:

روان سازی قسمت های متحرک
به حداقل رساندن اصطحکاک و فرسایش
کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات آتش زا

نکته ی جالب:

روغن موتور تمامی این کارها را باید به طور همزمان انجام دهد پس نتیجه میگیریم روغن موتور ها فرمول های پیچیده ای دارند.
برای انتخاب یک روغن موتور خوب نیاز نیست که از نظر علمی اطلاعات زیادی داشته باشید فقط کافیست انواع مختلف آنها را بشناسید و با ویژگی های آنها آشنا شوید.
روغن بهران آذرخش از نوع روغن های دیزلی است.

روغن های دیزلی گاهی در موتور های معمولی و گاهی در موتورهای توربو مورد استفاده قرار می‌گیرند این روغن ها هم مالتی گرید و هم مونو گرید را شامل می شوند
این روغن استاندارد سطوح CD. CC.CF.CL این است که همه آنها در ایران نیز ساخته و تولید می شوند.
سطح CL4 این روغن بیشتر برای موتورهای مناسب است که بعد از۲۰۰۲ طراحی و ساخته شده اند همچنین دارای کیفیت بیشتری نیز هستند

گریس نسوز از دیگر محصولاتی است که ویژگی های زیادی دارد و با روغن آذرخش برابری می کند

روغن آذرخش ویژگی های دیگری نیز دارد

 روغن صنعتی بهران آذرخش توانایی پاک کردن دوده از قطعات را دارد و می تواند فواصل بین قطعات را آب بندی کند همچنین از قطعات در برابر ضربه و زنگ زدگی محافظت می کند و از نفوذ سرب و مواد زائد نیز جلوگیری می کند که این کار را با معلق نگه داشتن رسوبات انجام می دهد‌.

موتور های دیزلی به نگهداری و مراقبت بیشتری نسبت به موتورهای معمولی دارند در نتیجه استفاده از روغن‌ موتور مخصوصی که سلامت آن را تضمین کند خیلی مهم است.

نکته ای که درباره روغن موتورهای دیزلی باید به آن توجه کنیم این است که گاهی این روغن های صنعتی به موتور و قطعات نساخته و با آنها سازگاری لازم را ندارند پس حتماً باید از سازگاری آن با موتور مطمئن شوید.
این روغن ها را گاهی با روغن های بنزینی اشتباه می گیرند در صورتی که هیچ شباهتی با هم ندارند درست است که هر دو از یک روغن پایه ساخته شدند اما ویژگی های یکسانی ندارند‌.

بازرگانی روغن صنعتی فیدار اویل ارائه دهنده انواع روغن توتال و روغن صنعتی شل نیز می باشد علاوه بر آن روغن بهران هیدرولیک، روغن بهران حرارت، روغن بردبار و غیره در سایت ما در صفحه فروشگاه موجود است محصولات صنعتی دیگر ما در سایت زنجیر صنعتی و بلبرینگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *