قیمت روغن هیدرولیک بهران
قیمت روغن هیدرولیک بهران
آوریل 28, 2020
روغن بهران آذرخش
روغن بهران آذرخش
می 11, 2020
Spread the love

انواع مختلف روغن هیدرولیک بهران در درجه بندی های متنوع و با بالاترین استاندارد و کیفیت مرغوب توسط شرکت نفت بهران در ایران تولید می شود. این دسته از روغن بهران برای سیستم های گردشی و هیدرولیکی مناسب بوده و با توجه به خاصیت هر یک می توان در دستگاه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر کاربردهای آن می توان به روانکاری انواع یاتاقان ها، چرخ دنده های صنعتی و دستگاه های دارای روغن R&O اشاره کرد. روغن بهران هیدرولیک طوری ساخته شده است که می تواند دستگاه ها را نسبت به دماهای متغیر ایمن کند و دوام پذیری دستگاه را در طول کار مستمر افزایش دهد.

از دیگر ویژگی های مثبت  میزان گرانروی بالا آن به همراه مواد افزودنی بسیار خاص آن می باشد که نسبت به نوع مشابه خارجی خود دارای قیمت کمتر و مطلوب تری است. اما انواع روغن های هیدرولیکی تولید شده توسط بهران با توجه به استاندارد ISO 6743 دارای سطوح کیفیت متفاوتی می باشند، که شناخت آنها می تواند کاربران را به خرید بهتر کمک کند.

قیمت انواع روغن بهران هیدرولیک

 

 1. ·        نوع HH: در واقع مبتدی ترین نسل موجود در تولید روغن هیدرولیک همین نوع بوده و از روغن پایه معدنی بدون هیچ گونه مواد افزودنی می باشد.
 2. ·        نوع HL: به روغن های نوع گردشی موسوم بوده و دارای مواد افزودنی ضد زنگ و همچنین ضد اکسیداسیون می باشد.
 3. ·        نوع HM: بعد از تولید روغن HL نوع HM جز پر مصرف ترین نوع روغن های هیدرولیکی در حال حاضر می باشد. زیرا در آن علاوه بر مواد HL دارای مواد افزودنی ضد ساینده نیز است.
 4. ·        نوع HV: اگر قصد دارید روغن را برای دستگاه های با دمای بالا استفاده کنید، می توانید از نوع HV روغن های هیدرولیکی استفاده نمایید. زیرا شاخص گرانروی آن نسبت به نوع HM بالاتر می باشد.
 5. ·        نوع HG: میزان چسبندگی این دسته از روغن ها بالا بوده و به نوع روغن هیدرولیکی ماشین ابزار معروف هستند.

روغن بهران هیدرولیک نوع H68

 یکی از محبوب ترین روغن های هیدرولیکی مورد استفاده در صنایع، روغن بهران هیدرولیک H68 می باشد. زیرا بازده و کارایی آن بسیار بالا بوده و موجب حفاظت از تجهیزات می شود و میزان تعمیرات آن را به صفر می رساند.

از مهمترین خصوصیات آن سازگاری با دستگاه های هیدرولیکی پیشرفته بوده و مواد تشکیل دهنده آن برای سخت ترین کارها مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل دارا بودن مواد ضد اکسیداسیون قوی و وارد شدن آن بر روی دستگاه تعداد دفعات تعویض روغن و فیلتر را به شدت کاهش می دهد. همچنین دارای خواص ویژه زیر می باشد:

 • ·        مقاومت در برابر دمای زیاد
 • ·        حفظ دستگاه از خوردگی و زنگ زدگی
 • ·        ضد سایش
 • ·        جداسازی فاز روغن از آب و جلوگیری از مخلوط شدن آن
 • ·        جدا کردن روغن از هوا
 • ·        ضد کف
 • ·        دارای سطوح کیفیت HLP و Denison HF-0

قیمت یک بشکه از این نوع روغن در حال حاضر ۲٫۴ میلیون تومان می باشد که برای خرید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

روغن هیدرولیک بهرانروغن بهران هیدرولیک HFC

این نوع روغن از مواد هیدرولیکی بر پایه آب و گلیکول ساخته شده است که در مقابله با آتش مقاومت بسیار خوبی دارد. در صنایع هایی که با آتش سروکار دارند مورد استفاده قرار می گیرد که نمونه آن صنایع ریخته گری و ذوب آهن و فلزات می باشد.

تنها نمونه آن روغن بهران هیدرولیک HFC بوده که دارای گرانروی cst برابر با ۴۴، شاخص گرانروی ۱۹۵، PH برابر با ۹ و دانسیته ۱۰۷۰ در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد می باشد. در حال حاضر قیمت این محصول به صورت بشکه ای ۷٫۴۵ میلیون تومان می باشد.

روغن هیدرولیک بهرانروغن بهران هیدرولیک نوع HFDU

روغن هیدرولیکی HFDU دقیقا شبیه به نوع HFC می باشد. یعنی در برابر آتش مقاوم بوده و مناسب صنایع ذوب و ریخته گری می باشد. تنها تفاوت آن در نوع مواد تشکیل دهنده بوده که به جای آب و گلیکول از مواد هیدرولیک پایه استری استفاده شده است که دارای دو نوع مهم HFDU 46 و HFDU 68 می باشد.

در جدول زیر می توانید مشخصات هر یک از دو نوع را مشاهده کنید. مهمترین ویژگی این نوع روغن تغییر کم گرانروی در برابر تغییر در دما می باشد.

روغن هیدرولیک بهران

قیمت یک بشکه از روغن هیدرولیکی نوع HFDU 46 در حال حاضر ۱۲٫۹ میلیون تومان می باشد و نوع HFDU 68 نیز دارای قیمت ۱۳٫۱ میلیون تومان است.

روغن بهران هیدرولیک نوع T

روغن های هیدرولیکی بهران دسته T دارای انواع مختلفی می باشد که نوع T15، T32، T46 و T 100 آن در شرکت فیدار اویل موجود می باشد. این نوع روغن از مواد پایه معدنی سبک تشکیل شده است و دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ·        شاخص گرانروی بالا
 • ·        نسبت به تنش های مکانیکی مقاومت خوبی دارد
 • ·        پایداری بالا در برابر اکسید شدن اکسید شدن
 •                       دارا بودن خاصیت ضد زنگ و ضد خورنده
 • ·        صرفه جویی در انرژی به دلیل روانکاری عالی
 • ·        تغییر کم گرانروی در برابر دما و تنش

قیمت روغن بهران هیدرولیک T32 در حال حاضر ۲٫۶ میلیون، نوع T 46 دارای قیمت ۲٫۶۵ میلیون و نوع T100 آن هم ۳ میلیون تومان و نوع T68 هم ۲٫۷۵ تومان می باشد..

بازرگانی روغن صنعتی فیدار اویل ارائه دهنده انواع روغن صنعتی، گریس، گریس نسوز و دیگر محصولات صنعتی مانند زنجیر صنعتی، نوار نقاله، بلبرینگ و غیره می باشد.

 

حتما بخوانید  مزایای روغن صنعتی بهران