فروش روغن صنعتی

فروش انواع روغن صنعتی

فروش انواع روغن صنعتی

برای خرید و فروش انواع روغن صنعتی نیاز است تا اطلاعات مختصری از انواع روغن های صنعتی داشته باشید. روغن های صنعتی یک نوع روانکار هستند که جهت روانکاری ابزار های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند, همچنین این روغن ها از زنگ زدگی، خوردگی، ساییدگی و پوسیدگی قطعات جلوگیری می کنند.

در نتیجه استفاده از روغن صنعتی جهت روانکاری ابزار ها امری واجب است.

فروش انواع روغن صنعتی که در بازار موجود است:

۱.روغن توربین
۲.روغن صنایع نساجی
۳.روغن هیدرولیک
۴.روغن ژنراتور
۵.روغن ماشین آلات سنگین
۶.روغن ترانسفورمر

در ادامه این مقاله به توضیح هر یک از ویژگی های آن ها می پردازیم.

انواع برند ها :

روغن های صنعتی به دلیل اینکه محصولات پر فروش و پرطرفداری هستند برند های متفاوتی به تولید و عرضه این محصول به صنعتی پرداختند در ادامه می خواهیم به برخی از این برندها بپردازیم پس با ما در ادامه همراه باشید.
برند های خارجی که محصولات صنعتی مثل گریس ها و روغن های صنعتی را تولید می کنند طرفداران بسیار زیادی دارد و انواع متعددی نیز دارند از معتبرترین برندها می توان ببرند اسکاف و برند شل اشاره کرد این برندها به دلیل خارجی بودن در کنار کیفیت بالایی که دارند دارای قیمت بیشتری نسبت به برند های ایرانی دارند.
برندهای ایرانی دارای استاندارد های لازم را برای تولید یک محصول با کیفیت هستند و طرفداران بسیار زیادی نیز دارند به همین دلیل ماه بیشتر به فروش محصولات ایرانی باکیفیت و پرطرفدار در فروشگاه سایت خود پرداخته ایم از انواع برندهای ایرانی می توان به برند بهران اشاره کرد که یکی از بهترین برند های روغن های صنعتی می باشد.

روغن توربین:

این نوع روغنهای صنعتی یک خاصیت بی نظیر و بسیار کاربردی در توربین ها دارند که آن هم خاصیت جدا کنندگی آب از روغن و همچنین هوا از روغن است, به جز این موارد در روان کردن توربین ها هم نقش موثری دارند.

روغن صنایع نساجی:

روغن های نساجی در ماشین آلات صنایع نساجی و دوخت و دوز کاربرد دارند, این محصولات خاصیت خنک کنندگی دارند و همچنین در آب حل می‌ شوند و شستشو پذیر با آب هستند. بنابراین در هنگام دوخت و دوز هیچ لکه ای روی پارچه باقی نمی گذارند.

روغن هیدرولیک:

روغن های هیدرولیک که نام دیگر آن ها روغن های گردشی است در برشکاری، جوشکاری، فلز کاری و غیره کاربرد دارند و باعث خنک شدن سطوح مختلف می‌ شوند.

روغن ژنراتور:

این نوع روغن ها فقط باعث روانکاری و خنک کردن می‌ شوند و در موتور های دیزلی کاربرد فراوانی دارند.

روغن ماشین آلات سنگین:

این روغن بیشتر در تراکتور، ماشین آلات معدنی و انواع مختلف ماشین آلات کشاورزی استفاده می‌ شود و از ساییدگی، خوردگی و زنگ‌زدگی جلوگیری می‌ کند.

روغن ترانسفورمر:

این روغن ها دارای خاصیت ضد اکسیدان بوده و خنک کننده هستند و همچنین این روغن ها عایق الکتریکی هستند و باعث طول عمر بیشتر ترانسفورمر های پرقدرت می شوند.

فیدار اویل

از نکات مهم در هنگام خرید روغن صنعتی:

یکی از نکاتی که در هنگام خرید روغن صنعتی باید توجه داشته باشید این است که این محصول را تنها از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در صورت نداشتن استاندارد ها هزینه ی جبران ناپذیری را به شما تحمیل می کند. شرکت فیداراویل یکی از شرکت های معتبر و موفق با سابقه طولانی در زمینه توزیع روغن صنعتی و گریس ها به ویژه گریس نسوز 

شما مشتریان عزیز می‌ توانید جهت خرید و فروش محصولاتی مانند روغن انتقال حرارت بهران و اطلاع از قیمت روغن هیدرولیک به سایت شرکت فیداراویل مراجعه نمایید.
از طرفی جهت خرید و کسب اطلاعاتی همانند قیمت روغن گیربکس خودرو و دیگر محصولات همچون قیمت روغن بهران اکسترا توربو دیزل 20W50 و خرید و فروش انواع روغن بهران برش نیز می توانید به مشاهده محصولات موجود در سایت ما بپردازید و‌در صورت نیاز اقدام به سفارش آنها کنید.

برای تهیه انواع بلبرینگ صنعتی و زنجیر صنعتی به سایت فیدارگستر ما مراجعه نمایید.