فروش روغن صنعتی

فروش انواع روغن صنعتی با قیمت تضمینی

روغن هیدرولیک در معدن

فروش انواع روغن صنعتی با قیمت تضمینی مثل‎ روغن دنده، روغن توربین، روغن برش، روغن های هیدرولیکی، روغن های نساجی، روغن سیلندر، روغن های گردشی، روغن های چند منظوره، روغن موتور دیزلی و بنزینی، روغن دنده، روغن دریایی، روغن های ضد زنگ و ضد خوردگی، روغن های کمپرسور، و غیره در بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل انجام می گردد.

خرید و فروش انواع روغن صنعتی با قیمت تضمینی:

تمامی روانکار ها همانند روغن صنعتی در برند های گوناگون اعم از روغن صنعتی بهران,روغن صنعتی توتال,روغن صنعتی شل و همچنین انواع گریس ها در برند های گریس توتال و … را از شرکت های معتبر و شناخته شده خریداری کنید تا از کیفیت خوب و کارایی این محصولات صنعتی اطمینان یابید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با تمامی روغن های صنعتی آشنا شوید.

روغن های صنعتی بر پایه نفتی:

از روغن صنعتی بر پایه نفتی استفاده گسترده ای در روانکاری ماشین آلات صنعتی می شود. روغن های صنعتی معمولا در کوره های تقطیر نفت خام به دست می آیند و با گرفتن عناصر مضر مانند گوگرد و فسفر و افزودن عناصری که خواص روغن را بهبود می بخشد مانند افزودن موادی که مقاومت روغن را در دمای بالا ثابت نگه می دارد, به پایداری ویسکوزیته آن کمک می کند.

روغن های صنعتی با پایه نفتی در شرایط کاری مختلف, خواص فیزیکی و شیمیایی خود را ثابت نگه می دارند.

روغن های صنعتی بر پایه گیاهی:

روغن های صنعتی بر پایه گیاهی همانطور که از نام آنها پیدا است از فرآوری گیاهان خاص مانند (کاستور و کلزا به دست می آید) روغن های صنعتی بر پایه گیاهی به همراه افزودنی هایی که خواص روغن بر پایه گیاهی را بهبود می بخشند, تولید می شوند.

بررسی ویسکوزیته روغن ها و کاربرد آن ها:

روغن های صنعتی متوسط با ویسکوزیته ۱۰ الی ۵۰ سانتی استوک در دمای ۵۰ درجه سانتی گراد و نقاط کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد به منظور روانکاری ماشین آلات با سرعت متوسط مورد استفاده قرار می گیرند ، روغن های صنعتی برای بارهای متوسط, بیشتر برای دستگاه هایی مانند دستگاه های چاپ دستگاه های هیدرولیک و غیره مناسب می باشند.

روغن های صنعتی سنگین با ویسکوزیته ۱۰ الی ۳۰ سانتی استوک در دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد ، برای روانکاری تجهیزات صنعتی در سرعت های پایین و تحت بار سنگین مانند چرخدنده های مارپیچ و دستگاه های حفاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع روغن های صنعتی عبارتند از:

انواع روغنهاي روان كننده Lubricating Oils شامل موارد زیر می باشند:

-روغن هاي موتور Motor Oil

– روغن هاي توربين Turbine Oil

-روغن هاي دنده Gear Oil

-روغن هاي صنعتي Industrial Oil

-روغن هاي انتقال حرارت Heat Transfer Oil

-روغن هاي انتقال قدرت Hydraulic Oil

-روغن هاي خنك كننده تراشكاري Coolant Oil

-روغن هاي محافظ Protecting Oil

-روغن هاي عايق كننده Insulation Oil

-روغن هاي عمليات حرارتي و آبكاري Quenching Oil

-روغن هاي عمليات نورد و شكل دهي فلزات

تمامی روغن های صنعتی بر پایه نفتی و بر پایه گیاهی با بهترین قیمت موجود در بازار و با کیفیت تضمینی متناسب با نیاز مشتریان عزیز, قابل ارائه می باشند.

درباره ما:

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل یکی از شرکت های موفق در توزیع انواع روانکار ها نظیر گریس ها و روغن های صنعتی در برند های متفاوت و با کیفیت عالی و همچنین با قیمت مناسب می باشد. برای مشاهده محصولات شرکت ما می توانید به صفحه فروشگاه روغن صنعتی این وب سایت مراجعه فرمایید و به صورت آنلاین محصول دلخواه خود را سفارش دهید.

برای اطلاع از تمامی جزئیات محصولات شرکت ما همانند قیمت روغن صنعتی و یا قیمت گریس با مشاوران یا پشتیبانی ما در تماس باشید.

جهت نیاز به انواع بلبرینگ و انواع زنجیر صنعتی به وب سایت فیدارگستر رجوع کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.