حلال گریس چیست
حلال گریس چیست
ژانویه 2, 2020
خرید گریس
خرید گریس
ژانویه 4, 2020
قیمت گریس
Spread the love

قیمت گریس

یکی از نکات مهم در هنگام خرید روانکار گریس,  قیمت گریس و کیفیت آن می باشد. باید توجه داشت که این محصول را از شرکت های معتبر و معروف خریداری نمود زیرا در غیر این صورت آسیب جبران ناپذیری به تجهیزات شما از جمله دستگاه ها و قطعات وارد می کند.
گریس، روانکاری بسیار بالایی داشته و به حالت جامد یا نیمه جامد تهیه می شود و گسترده ترین مصارف آن در صنایع مختلف و خودروها دیده می شود.

 

  برای خرید گریس کلیک کنیدگریس نسوز SKF

قیمت گریس در سراسر ایران:

تفاوت انواع گریس  در خاصیت های فیزیکی آنان می باشد و به همین علت گریس ها هر یک با دیگری متفاوت  می باشد پس در هنگام خرید گریس باید توجه داشت تا متناسب با دستگاه و قطعه خود گریس مناسب را خریداری نمود.
گریس ها از قیمت بسیار مناسبی نسبت به کارایی زیادی که دارا هستند برخوردارند ،به علاوه قیمت این محصول در سراسر ایران ثابت می باشد.

مواد نشکیل دهنده ی گریس ها

این روانکار  همانند دیگر روانکار ها از  یک روغن پایه و یک غلیظ کننده به همراه مواد افزودنی تشکیل شده است. کارایی غلیظ کننده ها پیوستگی بسیار زیاد بین روغن پایه و مواد افزودنی است به علاوه تعداد زیادی از گریس ها روغن پایه شان مینرال است.
مینرال هزینه کمتری نسبت به دیگر روغن های پایه دارد و در صنعت نیز کارایی بیشتری دارد.
سنتیک همچنین از دیگر روغن های پایه است که پایداری و مقاومت آن در شرایط سخت بیشتر است و نیز این روغن غنی شده است.

کارایی غلیظ کننده ها در گریس

غلیظ کننده ها باعث تغیر حالت روغن ها به صورت نیمه سیال می شوند به علاوه این غلیظ کننده ها از صابون های متالیک بوده و همین امر سبب بهبود بیشتر کارایی این روانکار می شود.
در انتها مواد افزودنی به گریس ها باعث تقویت آن ها می شود به علاوه به خواص آن ها نیز می افزاید. گریس ها در جایی به کار می روند که نیاز به کاهش اصطحکاک و روانکاری باشد.

بازرگانی فیداراویل

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل یکی از شرکت های بزرگ و معتبر  با سابقه ی دراز مدت در زمینه توزیع انواع روغن صنعتی و همچنین روانکار ها ،بلیرینگ ها و زنجیر های صنعتی می باشد.
از اهداف اصلی این شرکت تامین حمایت و رضایت مشتریان خود می باشد و در این امر نیز موفقیت چشمگیری داشته است. در صورت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران ماهر این شرکت تماس حاصل فرماید. همچنین شرکت فیداراویل تمامی محصولات خود را به تهران و سراسر ایران در کوتاه ترین بازده زمانی ارسال می کند.

حتما بخوانید  خرید و فروش گریس شل