دانستنی های روغن صنعتی و گریس

همه چیز درباره کرونا ویروس

کرونا ویروس

همه چیز درباره کرونا ویروس را بدانیم:

این روز ها با بحثی جدید رو به رو هستیم به نام کرونا ویروس که بسیاری از کشور ها درگیر کرده و الان مردم کشور ما نیز با آن مواجه شده است ما در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی از این ویروس را به شما بدهیم. 

کرونا ویروس چیست؟

کرونا یکی از خانواده های ویروس ها مثل سارس و انواع سرما خوردگی های معمولی است که عموما تفاوت آن با سرما خوردگی یا آنفولانزا در هنگام پیشرفت این ویروس مشخص می شود که همراه تنگی نفس است که در نهایت بیمار به دستگاه اکسیژن نیاز پیدا می کند این ویروس ابتدا در شهر ووهان چین دیده شده و امروزه بسیاری از کشورها مثل کره جنوبی، ایتالیا، آمریکا، تایلند و غیره با آن درگیر هستند.

علائم و راه های پیشگیری کرونا:

همانطور که گفته شد علائم این ویروس کاملا مشابه سرما خوردگی است و تا پیشرفت این ویروس نمی توان آن را بهجز آزمایش دادن تشخیص داد اما طبق آمار مرگ میر این بیماری تنها دو درصد مبتلایان به این بیماری جان خود را از دست می دهند که عمدتا آن ها افراد مسن، دارای ناراحتی ها قلبی، دیابتی ها، افراد مبتلا به MS و افرادی که دستگاه ایمنی آن ها ضعیف است هستند.

پس با رعایت کردن نکات بهداشتی و قوی کردن دستگاه ایمنی خود از این ویروس در امان خواهیم ماند اما مهم ترین نکات بهداشتی شامل:

  • اولین قاتل این ویروس مواد شوینده و ضد عفونی است و از آنجایی که این ویروس با عطسه و سرفه روی سطوح می نشیند و تا ساعت ها زنده می ماند و با تماس دست به آن از راه چشم و دهان منتقل می شود حتما دستان خود را بعد از تماس به سطوح بشورید.
  • از مواد ضد عفونی کننده مثل مخلوط الکل و آب و یا ژل های ضد عفونی کننده استفاده کنید.
  • از دست دادن و روبوسی کردن پرهیز کنید.
  • اگر در اطرافتون افراد سرما خورده هستند و یا خودتان سرما خورده اید در مکان های عمومی حتما از ماسک یکبار مصرف استفاده کنید و هر دو ساعت یکبار آن را تعویض کنید چون رطوبت ناشی از تنفس باعث رشد انواع باکتری ها می شود.
  • اگر نیاز ضروری ندارید در خانه بمانید و در مکان های عمومی مثل مترو، مطب، مراکز خرید و غیره نرید. 

شرکت فیدار اویل:

شرکت بازرگانی روغن صنعتی فیدار اویل که دارای انواع روغن صنعتی و گریس است تمامی محصولات شرکت خود را از جمله بلبرینگ، زنجیر صنعتی، فروش روغن صنعتی و غیره را به دلیل شیوع این بیماری در ایران تماما به صورت غیر حضوری و از طریق تماس تلفنی یا خرید آنلاین در سایت و یا شبکه های اجتماعی برای شما مشتریان عزیز مقدور ساخته است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *