روغن صنعتی بهران

روغن صنعتی شرکت نفت بهران

روغن صنعتی شرکت نفت بهران

روغن صنعتی شرکت نفت بهران را بشناسید:

امروز روغن صنعتی با کیفیت های متفاوتی در شرکت های مختلفی ساخته میشود روغنهای صنعتی شرکت نفت بهران از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که به بررسی آن می پردازیم

شرکت بهران در ایران در سال ۱۳۴۱ تاسیس شده و امروزه ۵۴ درصد از فروش روغن های خودرو و همچنین بیشتر از یک سوم از فروش روغن صنعتی در بازار را در دست گرفته مهم‌ترین شعار این شرکت افزایش کیفیت محصول روغن صنعتی شرکت نفت بهران و در نتیجه افزایش  رضایتمندی مشتریان خود بوده و علاوه بر موارد ذکر شده در تلاش است تا با تولید محصول با کیفیت تر نیز از آلودگی‌های محیط زیست بکاهد.

این شرکت بر خلاف این که دارای کیفیت بالایی در محصولات خود بوده اما تا حال سعی کرده تا قیمت های خود را نیز پایین نگه دارد ,تا رضایت کامل مشتریان خود را در یابد این شرکت تولید کننده روانکاری های خودرو روغن صنعتی گریس و ضد یخ نیز بوده.

قدرت پاک کنندگی روغن صنعتی شرکت نفت بهران:

این روغن منحصر به فرد دارای قدرت پاک کنندگی بالایی بوده که به خودی خود از رسوب در بیستون ها جلوگیری می کند و با ترکیب افزودنی‌ها این خاصیت نیز  دو چندان می‌شود.

افزایش شاخص گرانروی:

افزودنیهای این روغن موکول های بزرگی بوده که در دمای بالا این مولکول ها باز می شوند و باعث کاهش افت گرانروی این روغن شده.

کاهش فرسایش اجزای دستگاه ها:

مواد ضد فرسایش این روغن ها باعث عدم سایش اجزای دستگاه ها می شود که این مورد خود باعث کاهش هزینه‌های جانبی شده.

امروزه محصولات این شرکت توسط شرکت‌های دیگری توزیع می‌شود که در این راستا شرکت فیدار اویل در تلاش است تا محصولات این شرکت به ویژه روغن های صنعتی بهران را در سراسر ایران توزیع کند این شرکت همچنین دارای پشتیبانی رایگان بوده که می‌توانید در جهت اطلاعات تکمیلی درباره انواع روغن های صنعتی و همچنین فروش انواع بلبرینگ ها و زنجیرهای صنعتی با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان بهترین محصول را برای خود خریداری بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *