روغن صنعتی بهران

روغن صنعتی شرکت نفت بهران

روغن صنعتی شرکت نفت بهران

امروز روغن صنعتی با کیفیت های متفاوتی در شرکت های مختلفی ساخته میشود روغنهای صنعتی شرکت نفت بهران از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که به بررسی آن می پردازیم.

شرکت بهران در ایران در سال ۱۳۴۱ تاسیس شده و امروزه ۵۴ درصد از فروش روغن های خودرو و همچنین بیشتر از یک سوم از فروش روغن صنعتی در بازار را در دست گرفته مهم‌ترین شعار این شرکت افزایش کیفیت محصول و در نتیجه افزایش رضایت مندی مشتریان خود بوده و علاوه بر موارد ذکر شده در تلاش است تا با تولید محصول با کیفیت تر نیز از آلودگی‌های محیط زیست بکاهد.

قدرت پاک کنندگی روغن صنعتی شرکت نفت بهران:

این روغن منحصر به فرد دارای قدرت پاک کنندگی بالایی بوده که به خودی خود از رسوب در دستگاه ها جلوگیری می کند و با ترکیب افزودنی‌ها این خاصیت نیز  دو چندان می‌شود.

افزایش شاخص گرانروی:

افزودنی های این روغن به طوری ترکیب شده اند که در دمای بالا این ترکیبات باز می شوند و باعث کاهش افت گرانروی این روغن می شود.

کاهش فرسایش اجزای دستگاه ها:

مواد ضد فرسایش این روغن ها باعث عدم سایش اجزای دستگاه ها می شود که این مورد خود باعث کاهش هزینه‌ های جانبی شده است.

امروزه محصولات این شرکت توسط شرکت‌های دیگری توزیع می‌شود که در این راستا شرکت فیدار اویل در تلاش است تا محصولات این شرکت به ویژه روغن های صنعتی بهران را در سراسر ایران توزیع کند این شرکت همچنین دارای پشتیبانی رایگان بوده که می‌توانید در جهت اطلاعات تکمیلی درباره انواع روغن های صنعتی و همچنین فروش انواع بلبرینگ ها و زنجیرهای صنعتی با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان بهترین محصول را برای خود خریداری کنید.

درباره ی ما :

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت روغن هیدرولیک صنعتی و یا قیمت روغن بهران برش  و یا اطلاعاتی درباره ی انواع روغن صنعتی بهران اعم از روغن بهران انتقال حرارت با پشتیبانان سایت بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل  در ارتباط باشید. انواع مطالب سایت ما در مورد خرید و فروش واسکازین بهران سمند ۸۵W-140 و دیگر قیمت روغن بهران اکسترا توربو دیزل ۲۰W50 نیز می باشد علاوه بر آن برای خرید و فروش گریس مولیکوت ، دریافت لیست قیمت خرید و فروش گریس گرافیتی و شناخت ویژگی هایی از محصولات در هنگام خرید و فروش گریس سیلیکونی می توانید با پشتیبان های فیدار اویل در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.