گریس رسانا
گریس رسانا
ژانویه 29, 2020
گریس ضد آب گریس دریایی
گریس ضد آب
فوریه 5, 2020
گریس سپلاتین

گریس سپلاتین چیست

گریس سپلاتین یکی از انواع روانکار ها می باشد که به علت ویژگی های بارز آن, امروز استفاده ی وسیعی از این محصول در صنایع مختلف می شود. در رابطه با انواع متنوع روانکار ها باید گفت که به دو گروه کلی تقسیم می شوند که عبارتند از روانکار های خودرو و همچنین روانکار های صنعتی است. روانکار های صنعتی خود به سه دسته بزرگ طبقه بندی می شوند که شامل انواع روغن های صنعتی, انواع گریس ها به علاوه روانکار های ویژه می باشد. در ادامه به توضیح کامل در مورد گریس ها به ویژه گریس سپلاتین می پردازیم.

همه چیز در مورد گریس سپلاتین:

روانکار ها انواع مختلفی دارد که از انواع آن می توانیم به: روغن صنعتی، گریس ها و گریس های نسوز, انواع روانکننده های گازی, انواع روانکننده های جامد و در آخر انواع روانکننده های مایع اشاره کنیم. تمامی روانکار ها دارای منشا نفتی و مواد افزودنی همانند صابون و پر کننده می باشند. تفاوت گریس ها با روغن های صنعتی در این است گریس ها توانایی خنک کنندگی و پاک کنندگی روغن های صنعتی را ندارند اما روانکاری گریس ها بسیار بالاتر از روغن های صنعتی می باشد به طوری که بیشتر نیرو های محرکه بدون گریس قابل استفاده نمی باشند و  آنان قابل جایگزین نمی باشند. اگر بخواهیم از مزایای گریس بگوییم می توانیم به

  1. هزینه کم استفاده از آن به علت این که تعداد دفعه های روانکاری و آببندی قطعه ها با استفاده از گریس کمتر از سایر روغن های صنعتی می باشد.
  2. گریس ها همانند مانعی در برابر گرد و خاک عمل می کند.
  3. مقاومت بالایی دارد در برابر زنگ زدگی.
  4. برخی از گریس ها همانند گریس ضد آب یا همان گریس دریایی مشکلات روانکاری را در برابر مجاورت آب حل می کنند.
  5. گریس ها باعث کاهش صدا و ارتعاش می شوند.
  6. اکثر گریس ها در دما های در دما های مختلف کاربرد دارند.

 

یکی از خصوصیات گریس ها این است که در دما های مختلف کاربرد دارند, گریس ها بر اساس گرانروی هایی که هر یک مختصص خود دارد به انواع گوناگونی تقسیم می شوند.

عواقب گریس سپلاتین بی کیفیت

در هنگام خرید گریس سپلاتین توجه داشته باشید که این محصول را از شرکت معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در غیر این صورت آسیب جبران ناپذیری به دستگا های شما وارد می کند و هزینه زیادی را به شما تحمیل می کند.

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل یکی از شرکت های معتبر و موفق در زمینه ی توزیع انواع روانکار ها و روغن های صنعتی می باشد به علاوه این شرکت سابقه ی دراز مدت و درخشانی در این حیطه و همچنین فروش زنجیر صنعتی و انواع بلبرینگ ها دارد. از اهداف اصلی این شرکت جلب رضایت و حمایت مشتریان خود می باشد که در این زمینه موفقیت چشمگیزی داشنه است. شرکت فیداراویل محصول مورد نیاز مشتریان خود را در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن به سراسر ایران در هر نقطه ی ایران ارسال می کند. در صورت خرید یا اطلاعات بیشتر در مورد محصولات این شرکت کافی است تا از مشاوران ماهر و خبره ما بهره گیرید و با ما تماس بگیرید.