گریس نسوز چیست

گریس نسوز SKF

گریس نسوز SKF

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به توضیح ویژگی ها و کاربرد و ترکیبات و موارد دیگر گریس نسوز SKF که یکی از روانکار های بی نظیر است, بپردازیم.

گریس نسوز SKF یکی از بهترین گریس های تولید شده در دنیا می باشد که توسط شرکت SKF سوئدی تولید شده است. تمام انواع گریس های تولیدی این شرکت در دستگاه های مخصوص و استانداردی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته و صحت آن بررسی می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

انواع کاربرد گریس نسوز SKF:

در ترکیب این گریس از موادی استفاده شده است که قطعه صنعتی را در برابر حرارت و دمای بسیار بالای دستگاه و کارخانه در حین کار محافظت می کند.
این گریس به هیچ وجه در هنگام کار و درجه حرارت مداوم دستگاه خاصیت خود را از دست نمی دهد و می توان از این گریس برای مدت زیادی بر روی قطعه استفاده کرد.
گریس ها در حالت کلی نقش روانکاری قطعات صنعتی را بر عهده دارند و میزان غلظت گریس به افزودن مواد غلیظ کننده بستگی دارد که میزان سفتی و شلی گریس کاربردهای متنوعی را در صنعت بوجود می آورد.

توضیحاتی در مورد ترکیبات این نوع گریس:

عموما یک گریس مطلوب و ایده آل در کار روانکاری قطعات مختلف نظیر بلبرینگ، رولبرینگ و … از مقداری روغن پایه و مقداری افزودنی تشکیل می شود. این میزان به نسبت 0.85 یا 0.9 به 0.15 یا 0.1 می باشد.
یعنی در یک گریس 85 درصد وزن آن را روغن پایه معدنی طبیعی یا مصنوعی فرا گرفته و میزان روانکاری قطعات مختلف را تعیین می کند و مابقی وزن آن یعنی 15 درصد، از مواد افزودنی دیگر می باشد.
تمامی انواع مختلف گریس نسوز SKF این شرط را دارا می باشند و میزان افزودنی های آن با دیگر گریس ها متفاوت می باشد که این میزان تفاوت باعث افزایش کیفیت این محصول شده است.

تست گریس BeQuiet به انضمام نویز گریس در یاتاقان های نورد:

آزمایش پایداری برشی گریس های روان کننده با استفاده از تست RST-T200-P4
عملکرد و بازدهی گریس در دماهای بالا برای انواع گریس ها و گریس نسوز SKF و میزان سرعت تجزیه آن ها با استفاده از تست R0F
آزمایش بسیار مفید برای اندازه گیری ظرفیت الکتریکی بین حلقه داخلی و خارجی یاتاقان با استفاده از تست Unit MEL-7000
کارکرد گریس در دماهای خیلی بالا و بالاترین سرعت با استفاده از تست RHF 1
میزان تاثیرات محیطی بر خوردگی قطعات بعد از گریس کاری با تست EMCOR
پایداری مکانیکی انواع گریس ها با ویسکوزیته متفاوت و انواع گریس نسوز SKF برای تامین مقاومت در برابر هر گونه لرزش با استفاده از تست V2F
و انواع و اقسام تست های دیگر

تمامی این تست ها برای بهبود عملکرد گریس ها توسط دستگاه های کاملا مدرن SKF انجام شده است تا بتوان بهترین محصول را ایجاد کرد. به دلیل استقبال بسیار زیاد شرکت های مختلف از سراسر دنیا به انواع گریس نسوز SKF و دیگر محصولات تولیدی این شرکت، نمایندگی های بسیار زیادی در کشورهای مختلف برای محصولات SKF تاسیس شده است. تا به امروز بالغ بر 130 کشور مختلف جهان از محصولات شرکت اس کا اف استفاده می کنند.

معرفی شرکت skf:

این شرکت دارای دستگاه های بسیار پیشرفته و مجهزی می باشد که از انواع گریس ها و همچنین گریس نسوز SKF تست های مختلفی را می گیرد و میزان توانایی آن ها در بهبود کارکرد قطعات صنعتی را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داده و آن را به مشتریان خود عرضه می کند. همچنین باید این مطلب هم ذکر کنیم که شرکت فیداراویل یکی از نمایندگی های فروش این برند در کشور ایران می باشد. 

این دستگاه تست های گریسی زیر را انجام می دهند:

 

ترکیبات مربوط به افزودنی های گریس نسوز SKF:

مواد افزودنی و میزان ترکیبات آن در گریس نسوز SKF یکی از نقاط برتری این محصول نسبت به دیگر محصولات رکت های مختلف به حساب می آید. عموما مواد غلیظ کننده در گریس ها از کلسیم، سدیم و لیتیم می باشد که به گریس حالت خمیری شکل می دهد. از دیگر ترکیبات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از مواد ضد زنگ به منظور جلوگیری از زنگ زدن قطعات صنعتی و بهبود عملکرد آن
استفاده از مواد با خاصیت ضد اکسایش در دماهای بالا
استفاده از مواد EP به منظور افزایش مقاومت گریس در برابر فشارهای حداکثری منتقل شده به بلبرینگ ها
استفاده از مواد پایدار کننده برای جلوگیری از جداسازی مواد از یکدیگر و بهبود بازدهی گریس
استفاده از مواد با مقاومت بالا در برابر حرارت زیاد و جلوگیری از سوختن گریس

انواع ترکیبات مختلف در گریس ها و مقاومت آن در برابر حرارت

با توجه به نوع کارخانه و همچنین میزان درجه حرارت تولید شده در قطعات صنعتی و دستگاه ها باید گریس نسوز SKF مناسب با آن درجه حرارت را خریداری کنید. عموما مقاومت حرارتی گریس های تولید شده با لیتیم خیلی بیشتر از سدیم و در آخر کلسیم می باشد.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از سایر محصولات شرکت فیداراویل نظیر روغن بهران توربو اکسترا 10w-40 و یا روغن بهران توربو اکسترا ۱۵w-40 و … مقالات دیگر ما را در این وب سایت دنبال کنید.

درباره شرکت فیداراویل:

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل یکی از شرکت های معتبر و موفق با بیش از یازده سال تجربه کاری در زمینه های فروش و توزیع انواع روغن صنعتی و گریس اعم از روغن صنعتی توربو دیزل ۵۰-۲۰ و دیگر بهران کمپرسور VDL 68 و همچنین روغن بهران توربو دیزل 15w-40 و … در حال فعالیت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید و فروش روغن بهران توربو اکسترا و همچنین خرید بهینه در گریس مخصوص دستگاه های خود و سایر محصولات صنعتی از جمله :روغن صنعتی و یا انواع  بلبرینگ  و انواع زنجیر های صنعتی و … با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید و برای خرید این محصول به صفحه محصولات ما مراجعه کنید.

علاوه بر آن برای خرید و فروش گریس مولیکوت ، دریافت لیست قیمت خرید و فروش گریس گرافیتی و شناخت ویژگی هایی از محصولات در هنگام خرید و فروش گریس سیلیکونی می توانید با پشتیبان های فیدار اویل در ارتباط باشید.

باید این مطلب هم اضافه کنیم که تمامی محصولات این شرکت فیداراویل با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود در هر کجای ایران که باشند ارائه و توزیع می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *