دانستنی های روغن صنعتی و گریس

روغن بهران حرارت و لیست قیمت روغن حرارتی

روغن بهران حرارت

محصولات بهران فیدار اویل

روغن بهران حرارت همان گونه که از نامش پیدا است به منظور استفاده در سیستم های انتقال حرارت تولید شده و روغن انتقال حرارت بهران به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت و اکسیداسیون، بازدهی انتقال حرارت غیرمستقیم در سیستم های بسته را افزایش می دهد. این نوع روغن دارای ضریب هدایت حرارتی بالا است و در طول عملیات افزایش گرانروی ندارد.

بهران حرارت این محصول برای مصرف در سیستم های بسته انتقال حرارت با دمای حداکثر ۳۲۰ درجه سانتیگراد پیشنهاد می شود این محصول با استفاده از روغن پایه مرغوب تولید می شود.

روغن بهران حرارت و لیست قیمت روغن حرارتی

درباره روغن بهران حرارت:

این نوع روغن صنعتی بهران برای مصرف در سیستم های بسته انتقال حرارت با دمای حداکثر ۳۲۰ درجه سانتی گراد پیشنهاد می شود.

از جمله روغن های فوق العاده با کیفیت جهت انتقال حرارت می توان به روغن بهران حرارت اشاره نمود که دارای ویژگی های گسترده ای می باشد. این روغن ها تولید شده از مواد معدنی و افزودنی مرغوبی می باشند که از نظر اقتصادی دارای شرایط بهتری نسبت به دیگر روغن های انتقال حرارت می باشد.

کاتالوگ روغن بهران حرارت

این روغن ها در برابر اکسیداسیون و حرارت بسیار مقاوم می باشند و با توجه به فراریت کمی که دارند از تشکیل رسوب نیز جلوگیری می کنند. در سیستم های بسته انتقال حرارت با دمای حداکثر ۳۲۰ درجه سانتی گراد می توان کاربرد این روغن ها را مشاهده نمود. جهت مشاهده ویژگی های روغن بهران حرارت و‌ لیست قیمت روغن حرارتی می توانید به مشاهده محصولات موجود در سایت ما بپردازید.

فاکتورهای از بین برنده ی روغن های انتقال حرارت

  • درصد مواد نامحلول، که لجن سیستم را ایجاد می کند.
  • تعداد اسید کل (TAN)

از مزیت های این روغن انتقال حرارت بهران می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

  • پایداری اکسیداسیون و حرارتی بالا
  • ممانعت از تشکیل رسوب
  • فراریت کم

وظیفه اصلی روغن بهران انتقال حرارت ، انتقال حرارت از یک منبع گرمایی به یک مصرف کننده است.

این روغن صنعتی همانند روغن های دیگر ، بستگی به نوع مصرف و دمای کارکرد می تواند از روغن های پایه مختلفی تهیه شود.

سیال های انتقال حرارت بطور کلی به ۵ دسته اصلی تقسیم می شوند:

۱-   گاز

۲-   آب

۳-   سیال های آلی (مانند روغن )

۴-   ترکیبات حاوی سیلیکون

۵-   فلزات مذاب

آنچه که بطور معمول در صنایع به عنوان روغن انتقال حرارت مورد استفاده قرار می گیرد یک روغن با پایه معدنی است که می تواند بسته به نوع سیستم (سیستم باز یا بسته) تا دمای oC 300 مورد استفاده قرار گیرد.

پیش از این که به معرفی روغن بهران حرارت بپردازیم ابتدا ببینیم سیستم های انتقال حرارت چگونه هستند و انواع آن ها کدامند.

 

روغن انتقال حرارت بهران دارای ویژگی های بسیار زیادی است که باعث شده صنعتگران و مشتریان زیادی برای خریداری این محصول اقدام کنند.

برای خرید روغن بهران حرارت می توانید به فروشگاه روغن صنعتی فیداراویل مراجعه کنید و در آنجا با مشاهده تمامی ویژگی محصولات شرکت ما به آسانی محصول دلخواه خود را خریداری کنید.

همه چیز در مورد سیستم های انتقال حرارت:

سیستم های انتقال حرارت را می توان به دو دسته اصلی تقسیم کنیم:

۱-   سیستم های تحت فشار یا بسته

۲-   سیستم های بدون فشار یا باز

در سیستم های بسته فشار کار بین bar7-3 است و به واسطه نوع طراحی روغن انتقال حرارت بهران به طور مستقیم با هوا تماس ندارد و در نتیجه مشکلات تبخیر ، اکسیداسیون و … در روغن پیش نمی آید، لذا در این سیستم ها می توان با استفاده از روغن های معدنی تا دمای oC 300 کار کرد, ولی در سیستم های باز، فشار در حد فشار محیط بوده و امکان ارتباط روغن با هوا وجود دارد از این رو در صورت افزایش دما بیش از oC 140 می تواند باعث آسیب دیدن روغن و اکسیداسیون و کم کردن روغن شود.

سیستم های انتقال حرارت با روغن از چه اجزای اصلی تشکیل شده است؟

به طور کلی سیستم های انتقال حرارت با روغن، از اجزا اصلی زیر تشکیل شده اند:

۱-تامین کننده دما(بویلر): که وظیفه تولید دما برای گرم کردن روغن و رساندن آن به دمای مطلوب را دارد.

۲-خط لوله انتقال: که انتقال روغن داغ از بویلر به مصرف کننده و برعکس از این طریق انجام می شود.

۳-پمپ: جهت تامین انتقال روغن در سیستم است.

۴-مصرف کننده: قسمتی از سیستم که هدف آن، رساندن دما به یک دمای مشخص به وسیله روغن داغ است(مانند پرس های تولید نئوپان ، خشک کن های نساجی ، کارخانجات آسفالت و …)

۵-منبع انبساط: که وظیفه تنظیم فشار و تامین کسری روغن در سیستم را در شرایط اضطراری بر عهده دارد.

چه خصوصیاتی در روغن انتقال حرارت بهران اهمیت دارد؟

آنچه که به عنوان خصوصیات یک روغن انتقال حرارت اهمیت دارد موارد زیر می باشد:

۱-   پایداری اکسیداسیون مناسب

۲-   ظرفیت حرارتی زیاد

۳-   هدایت حرارتی بالا

۴-   قابلیت پمپ شدن

۵-   فشار بخار پایین

۶-   عدم خوردگی قطعات سیستم

۷-   نقطه اشتعال بالا

درباره ما:

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل دارای انواع روانکار ها همانند انواع روغن صنعتی در برند های متنوع شل,توتال و بهران می باشد. این شرکت همچنین دارای انواع گریس همچون گریس توتال و دیگر گریس نسوز و سایر روانکار ها که از طریق صفحه فروشگاه روغن صنعتی این وب سایت می توانید مشاهده کنید, می باشد.

شما با مراجعه به فروشگاه سایت ما می توانید اطلاعات محصولات مورد نیاز خود را به دست آورید, پر فروش ترین محصولات ما روغن بهران توربو دیزل و نیز روغن توربو اکسترا می باشد, کافی است برای خرید محصولات پر طرفدار ما مانند روغن کمپرسور vdl 68 و یا روغن بهران برش به لینک های داده شده مراجعه کنید.

باید ذکر کرد که همه محصولات این شرکت هم از کیفیت بالا و هم از قیمت مناسب نیز برخوردار هستند. برای اطلاع از قیمت روغن صنعتی و خرید و فروش روغن هیدرولیک و … می توانید با مشاوران یا پشتیبانی ما از طریق صفحه تماس این وب سایت در ارتباط باشید.

علاوه بر مشاهده ویژگی ها و خرید این محصول، جهت خرید روغن صنعتی حرارتی و اطلاع از قیمت روغن گیربکس خودرو و دیگر محصولات همچون قیمت روغن بهران اکسترا توربو دیزل ۲۰W50 و یا خرید و فروش انواع روغن بهران برش با بهترین قیمت ، از لیست محصولات موجود در سایت ما دیدن نمایید.

شرکت فیدارگستر از شرکت های فیدار است که دارای محصولاتی متفاوت اعم از انواع بلبرینگ و انواع زنجیر صنعتی و سایر محصولات صنعتی دیگر می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.