روغن صنعتی ارزان

روغن صنعتی پمپ ارزان

روغن صنعتی پمپ ارزان

روغن صنعتی پمپ باعث می شود اصطحکاک بین پیستون و سیلندر در هنگام حرکت پیستون در داخل سیلندر از بین رود, بنابراین وجود روغن پمپ ضروری است تا در حرکت پیستون مشکلی به وجود نیاید, حال این سوال پیش می آید که انواع روغن پمپ و روغن صنعتی پمپ ارزان را از کدام مراکز خریداری کنیم؟

درباره روغن صنعتی پمپ ارزان:

در داخل موتور قطعه ای وجود دارد به نام اویل پمپ که در این قطعه روغن به وسیله کارتر به قسمت های دیگر منتقل می شود, روغن توسط اویل پمپ تمام قطعات را با فشار بالا روغن کاری و یا به عبارت دیگر روانکاری می کند.

قطعه اویل پمپ تحت تاثیر چه عواملی است؟

اگر موتور داغ شود یا بدون آب بماند، اگر با سرعت های بسیار بالا برانیم به طوری که دور موتور از محدوده قرمز رنگ خود عبور کند و همچنین کهنه بودن روغن صنعتی و یا کثیف بودن فیلتر روغنهای ضنعتی باعث آسیب رساندن به اویل پمپ می شوند.

اویل پمپ انواع مختلفی دارد مثل اویل پمپ سوزنی، دنده ای و غیره که حرکت تمام این قطعه اویل پمپ توسط میل لنگ تامین می شود که این میل لنگ باعث می شود اویل پمپ روی محور خاصی حرکت کند و در نهایت قطعات دیگر را هم به حرکت در می آورد.

این انتقال حرکت از یک قطعه به قطعه دیگر از سه راه امکان پذیر است که در این سه روش برای باز و بسته کردن اویل پمپ به تنظیم کردن تسمه تایم نیازی نیست. یکی از این سه روش این است که اویل پمپ به وسیله چرخ به حرکت درآید یا روی میل لنگ مستقیما سوار شود, همچنین می تواند توسط چرخ دنده ای که درگیر با میل لنگ است حرکت کند.

درباره ما:

ما در شرکت فیداراویل در تلاشیم تا تمام محصولاتی که داریم را از جمله روغن دنده خودرویی بهران سمند ویژه ۸۵W140 و یا سایر روغن های صنعتی و گریس ها را که در زمینه آن ها فعالیت می کنیم نظیر خرید و فروش روغن بهران اکسترا توربو دیزل ۲۰W50, با بهترین کیفت ها و قیمت ها به شما عرضه کنیم و تمام مشخصات دقیق محصولات را در سایت قرار دادیم تا شما بدون صرف وقت و زمان خود به راحتی محصول دلخواه خود را تهیه کنید.

برای گرفتن اطلاعات تکمیلی درباره  لیست قیمت خرید و فروش انواع روغن بهران حرارت و یا اطلاع از قیمت خرید و فروش انواع روغن صنعتی هیدرولیک و همچنین قیمت خرید و فروش انواع روغن بهران برش و … با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

محصولات دیگر ما را همچون انواع بلبرینگ صنعتی و انواع زنجیر صنعتی را می توانید در سایت فیدارگستر مشاهده کنید.

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *