دانستنی های روغن صنعتی و گریس

روغن صنعتی گردشی ارزان

روغن صنعتی گردشی ارزان

روغن صنعتی گردشی ارزان و انواع آن

روغن های صنعتی انواع مختلفی دارند که یکی از آنها روغن صنعتی گردشی است که در دستگاه های گردشی و یا هیدرولیکی استفاده میشود این روغن ها در این دستگاه ها غیر از روانکاری باعث انتقال حرارت نیز میشوند و هرکدام دارای ویژگی هایی هستند که آنها را منحصر به فرد میکند اما روغن صنعتی گردشی ارزان را چگونه تهیه کنیم؟

مشخصات روغن صنعتی گردشی ارزان چیست؟

یک روغن صنعتی گردشی باید دارای قابلیت بالای فیلتراسیون باشد در روغنهای صنعتی گردشی آلاینده های آب و هوا وجود دارد به همین دلیل این روغن ها باید خاصیت جداشدگی از آب و هوا را داشته باشند در واقع این یک ویژگی مهم روغن های گردشی است.

غیر از مورد فوق یک روغن گردشی ویژگی هایی مثل ضد اکسایش و ضد زنگ زدگی هم باید داشته باشد چون در سیستم های مختلف مثل سیستم های هیدرولیکی بدلیل حضور آب و هوا روغن اکسید میشود همچنین گرانروی یا ویسکوزیته در این روغن ها بسیار مهم است گرانوی در روغن ها باید به میزان متعادل باشد زیاد یا کم شدن آن در پمپاژ و روانکاری اختلال ایجاد میکند و باعث خرابی در دستگاه شما میشود.

علاوه بر این یک روغن گردشی خوب باید از تشکیل کف و لجن نیز جلوگیری کند.

حال برای اینکه یک روغن گردشی ارزان دارای این ویژگی ها باشد شرکت های تولید کننده از مواد افزودنی های مختلفی در آنها استفاده میکنند که همین مواد افزودنی ها میتواند در قیمت محصولات نیز تاثیر چشم گیری داشته باشد شما نیز هنگام خرید باتوجه به نیازتان باید به این افزودنی های درج شده روی محصول توجه داشته باشید.

شرکت فیدار با معرفی محصولات خود از قبیل روغن صنعتی، بلبرینگ، زنجیر و نخ نسوز سعی دارد به شما در خرید خود کمک کند میتوانید برای اینکه از مشخصات محصولات اطلاعات بیشتری کسب کنید با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *