دانستنی های روغن صنعتی و گریس

محصولات نفتی

محصولات نفتی

محصولات نفتی دارای طیف وسیعی می باشد و می توان به: بنزین، گازوئیل، نفت سفید، قیر، روغن صنعتی و … اشاره کرد. تمامی این محصولات از نفت خام و پالایش آن در دستگاه های مختلف تولید می شوند. مهمترین و پرکاربردترین استفاده از فرآورده های نفتی در بخش تولید انرژی می باشد.

تمامی صنایع بزرگ همچون صنعت برق در گذشته برای تولید برق نیاز به محصولات نفتی داشته است تا بتواند به طور مداوم و پیوسته برق تولید کند.

از دیگر کاربردهای آن می توان به تولید بنزین برای سوخت خودروهای شخصی، تولید گازوئیل برای سوخت کامیون های بزرگ، روغنهای صنعتی برای بسیاری از ماشین آلات سبک، سنگین و انواع چرخ دنده ها، تولید قیر برای آسفالت کردن جاده ها و خیلی دیگر از موارد اشاره کرد.

تمامی کشورهای دنیا نیازمند نفت و مشتقات حاصل از آن می باشند و فروش تمامی محصولات حاصل شده از نفت خام می تواند از چندین راه امکان پذیر باشد که یکی از پر استفاده ترین راه ها به صورت انبار و حواله بانکی و پستی می باشد.

صنعت یکی از بخش های بسیار مهم در همه کشورها به شمار می رود و استفاده از محصولات نفتی در تمامی صنایع امری اجتناب ناپذیر بوده و وجود محصولات و مشتقات نفتی در تمامی آن ها وجود دارد و یکی از ارز آورترین کالاها در یک کشور محسوب می شود.

بسیاری از شرکت های بزرگ در دنیا مانند شرکت خودرو سازی بی ام دبلیو در آلمان و دیگر شرکت های تولید کننده خودرو برای ساخت بدنه خودرو و دیگر قطعات کاربردی و پلاستیکی نیازمند محصولات نفتی هستند و فروش گسترده و در حجم بالا به صورت حواله و انبار می تواند ارز بسیار زیادی را برای یک کشور به دنبال داشته باشد.

اهمیت نفت و محصولات نفتی در دنیا

تمامی کشورها برای رشد و توسعه اقتصادی خود نیازمند انرژی و وجود صنعت می باشند تا بتوانند با استفاده از آن با دیگر کشورهای صنعتی همکاری کرده و فروش خود را بالا ببرند.

به همین علت پیش بینی شده است که در حدود 20 سال آینده تقاضا برای خرید محصولات نفتی به شدت بالا خواهد رفت و به حدود دو برابر حال حاضر خواهد رسید و در این بین گاز به عنوان مهمترین محصول و فرآورده نفتی شناخته خواهد شد.

به همین علت بسیاری از کشورها به دنبال راه هایی برای خرید و فروش نفت می باشند تا با استفاده از آن بتوانند صنایع خود را بهبود داده و توان رقابتی خود را با کشورهای توسعه یافته دیگر حفظ کنند.

در بین تمامی کشورهای جهان، ایران دارای منبع وسیعی از منابع نفتی و گازی به حساب می آید و میزان ذخایر نفتی آن در بخش نفت بالای 151 میلیارد بشکه و در بخش گاز هم به میزان حدود 33 تریلیون متر مکعب در سال می رسد که ایران را جز برترین کشورهای دارای محصولات نفتی به حساب آورده است.

به همین دلیل بسیاری از کشورهای مهم اروپایی و شرق آسیا در بخش های مختلف دولتی و خصوصی به دنبال خرید محصولات نفتی از ایران و شرکت های داخلی ایران هستند.

شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی بسیار زیادی در ایران وجود دارند که هر کدام محصولات متنوع هیدروکربنی را تولید می کنند و آن را به دیگر کشورهای جهان ارسال می کنند.

علت وجود تنوع زیاد در بخش محصولات هیدرو کربنی به دلیل تقاضاهای زیاد کشورهای مقابل می باشد و به همین علت شرکت های مختلفی در ایران در حال تاسیس بوده که هر یک نیاز یک کشور را برطرف می کند و همین موضوع باعث پیشرفت زیاد در بخش نفتی کشور شده است.

قیمت پایین محصولات نفتی

یکی دیگر از مزایای مهم در بخش تولید فرآورده های حاصل از نفت خام، قیمت بسیار پایین آن با دیگر منابع انرژی می باشد که تقاضا را بسیار زیاد کرده است. کشورهای مختلف می توانند طبق یک قرارداد بین المللی و به صورت چند مرحله ای نسبت به خرید محصولات و کالاهای نفتی اقدام کرده و با استفاده از ضمانت نامه های بین المللی به خرید مشتقات نفتی بپردازند.

استفاده از روش حواله و انبار یکی دیگر از راه های فروش نفت و محصولات متنوع نفتی می باشد که نیاز به خرید به صورت چند مرحله را نداشته و تمامی محصولات به صورت انبار و با استفاده از حواله بانکی و یک جا به شما داده خواهد شد. این راه برای شرکت های داخلی تولید لوازم پلاستیکی و … نیز قابل استفاده خواهد بود.

شرکت فیدار اویل دارای انواع محصولات بلبرینگ، زنجیر صنعتی، فیلتر صنعتی، روغن صنعتی، گریس و روغن انتقال حرارت بهران است.

درباره ی ما:

شما با مراجعه به فروشگاه سایت بازرگانی روغن صنعتی قادر به خرید و فروش انواع قطعات صنعتی هستید و می توانید برای دریافت اطلاعاتی مثل دریافت قیمت و خرید و فروش روغن بهران اکسترا توربو دیزل 20w50 و یا روغن دنده خودرویی بهران سمند ویژه 85W140 با شماره تماس های موجود در صفحه اصلی در تماس باشد. همچنین قیمت محصولاتی مثل قیمت روغن بهران برش و یا قیمت روغن بهران اکسترا توربو دیزل 20W50 و یا قیمت و خرید و فروش بهران توربو دیزل 20w50 در اختیار شما قرار گرفته است.

علاوه بر آن برای خرید و فروش گریس مولیکوت، دریافت لیست قیمت خرید و فروش گریس گرافیتی و شناخت ویژگی هایی از محصولات در هنگام خرید و فروش گریس سیلیکونی می توانید با پشتیبان های فیدار اویل در ارتباط باشید.

سایت فیدار همیشه در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت مثل بهران کمپرسور VDL 68 و روغن گیربکس خودرو به شما دوستان عزیز، رضایت و اطمینان شما را به دست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *