گریس صنعتی
گریس صنعتی
ژانویه 27, 2020
گریس سپلاتین
گریس سپلاتین
فوریه 5, 2020
گریس رسانا

گریس رسانا

نام دیگر گریس رسانا , گریس هادی می باشد. این محصول امروزه کاربرد بسیاری در دستگاه های صنعتی و سایر صنایع و حتی وسایل الکترونیک دارد و این امر به علت کارایی وسیع گریس رسانا در صنایع مختلف می باشد. همچنین باید اشاره کرد که این محصول در میان قطعات قابل رویت می باشد. از ویژگی های بارز گریس هادی می توان به روانکاری بالای آن به علاوه خاصیت هدایت الکترونیکی این محصول اشاره کرد یعنی همان طور که از اسم این محصول آشکار است دارای قابلیت عبور جریان برق می باشد, در ادامه به طور کامل در مورد ویژگی های گریس هادی توضیح می دهیم.

ویژگی های گریس رسانا یا گریس هادی:

همان طور که در بالا شرح داده شد, امروزه استفاده از گریس رسانا یا همان گریس هادی به علت ویژگی های بسیار مناسب این محصول افزایش یافته است. از ویژگی های این محصول می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  1. گریس رسانا ضد زنگ و همچنین ضد آب می باشد
  2. گریس هادی دارای رسانای بالای جریان برق می باشد
  3. گریس رسانا دارای مقاومت زیاد در برابر فرسودگی و سایش همچنین خوردگی می باشد
  4. گریس هادی مقاومت زیادی در برابر حرارت های بالا دارد

بسته بندی گریس رسانا به شرکت توزیع کننده ی و تولید کننده ی آن بستگی دارد و هر یک از دیگری متفاوت است. مواد تشکیل دهنده ی این محصول روغن پایه مناسب و صابون کلسیوم  همچنین مواد افزودنی به آن می باشد. از دیگر قابلیت های گریس هادی می توان به مورد استفاده گرفتن آن در تمامی دما ها از جمله دمای پایین یا بالا  اشاره کرد.

بیشترین استفاده از این محصول در دستگاه های فتوکپی و دستگاه های پرینتر به علاوه دستگاه های لیزری می باشد و در صورت عدم استفاده از گریس رسانا  یا از بین رفتن خاصیت آن سبب کم رنگ شدن رنگ چاپ خواهد شد. از نکات مهمی که باید توجه کنید در هنگام خرید این محصول این است که گریس رسانا یا گریس هادی را از شرکت معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در غیر این صورت ضربه جبران ناپذیری به دستگاه های شما وارد می کند و هزینه زیادی را تحمیل می کند.

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل از شرکت های موفق و معتبر در زمینه توزیع انواع گریس  و انواع روانکارها ازجمله: روغن های صنعتی و انواع بلبرینگ ها و زنجیر صنعتی  می باشد و سابقه ی درخشان و دراز مدتی نیز داشته است. از اهداف اصلی این شرکت جلب رضایت و حمایت مشتریان خود می باشد و در این زمینه موفقیت چشمگیری داشته است. شرکت فیداراویل محصول مورد نیاز مشتریان خود را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خود در سراسر ایرن می رساند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید از مشاوران ماهر این شرکت بهره گیرید.