گریس پایه سدیم
گریس پایه سدیم
فوریه 10, 2020
گریس پایه سیلیکون
گریس پایه سیلیکون
فوریه 14, 2020
گریس والوالین

گریس والوالین

 

گریس والوالین یکی از انواع متنوع گریس ها می باشد که امروزه استفاده ی وسیعی از آن را در صنایع مختلف مشاهده می کنیم. این روانکار برای استفاده در انواع یاتاقان ها و انواع بلبرینگ ها با دمایی که کمتر از ۱۰۰ درجه سلسیوس باشد مناسب است.

گریس والوالین تا حدودی نیمه مایع می باشد که البته بیشتر به جامد مایل است در نتیجه برای روانکاری مجدد قطعه ها مناسب نمی باشد. در ادامه قصد داریم تا بیشتر شما را با گریس والوالین آشنا کنیم و اطلاعاتی از قبیل نحوه ی استفاده و ویژگی های این محصول برای شما بازگو کنیم.

همه چیز در مورد گریس والوالین:

گریس والوالین پایه ی سدیم نمره ۴ کاسپین را دارد و بر پایه ی روغن‌پایه ۱ می‌باشد به علاوه قابلیت مقاومت در برابر زنگ‌زدگی همچنین اکسیداسیون را دارد و از دیگر خاصیت های این محصول می توانیم به قدرت چسبندگی بالا و مناسب آن را نام ببریم ،که همین امر کاهش دهنده ی اصطکاک و استهلاک می باشد.
در هنگام استفاده از گریس ها توجه داشته باشید آن را همان طور که در کتاب راهنما ی این محصول شرح داده شده است یا توصیه های کارشناس مصرف کنید زیرا در غیر این صورت آسیب جبران ناپذیری در بر دارد, همچنین  از ترکیب گریس ها به شدت خودداری کنید این امر خطرناک است.

برای خرید انواع گریس ها می توانید به صفحه ی محصولات ما مراجعه کنید.  گریس والوالین

از نکاتی که در مورد انتخاب گریس ها باید رعایت کنید, دمای محیط, میزان رطوبت و سرعت گردش می باشد. و در آخر توجه داشته باشید قطعه هایی که نیاز به آببندی دارند باید از گریس استفاده شود به جای روغن صنعتی.

در موقع خرید این محصول توجه کنید که از شرکت معتبر و معروف آن را خریداری کنید زیرا در صورت نداشتن استاندارد ها, هزینه زیادی به شما تحمیل می کند.

بازرگانی فیداراویل

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل یکی از شرکت های معتبر و موفق در زمینه توزیع انواع روغن های صنعتی و روانکارها از جمله گریس والواین می باشد به علاوه این شرکت سابقه ی درخشان و دراز مدتی در این حیطه داشته است. از اهداف اصلی شرکت فیداراویل تنها جلب رضایت و حمایت مشتریان خود می باشد که در این زمینه موفقیت چشمگیری داشته است. این شرکت تمامی محصولات خود را نه تنها به تهران بلکه به سراسر ایران در هر نقطه از ایران در کوتاه ترین بازده زمانی ارسال می کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید تنها با تماس با مشاوران ماهر و خبره ما در این زمینه ها بهره بگیرید.