روغن صنعتی ارزان

ارزانترین مدل روغن صنعتی

ارزانترین مدل روغن صنعتی

ارزانترین مدل روغن صنعتی را بشناسید:

روغن های صنعتی دارای انواع برندها و نوع های متفاوت هستند که بر همین اساس قیمت گذاری میشوند برندهایی مثل توتال و شل که برندهایی جهانی هستند به مراتب قیمت بیشتری نسبت به برندهای داخلی مثل بهران دارند اما برای اینکه ارزانترین مدل روغن صنعتی را بشناسیم باید اطلاعات زیادی را راجب آنها بدانیم تا بتوانیم روغنی با کیفیت خوب و ارزان بخریم.

چگونه ارزانترین مدل روغن صنعتی را خریداری کنیم؟

روغنهای صنعتی ارزان دارای انواع مختلفی هستند که گاهی شرکت ها برای برخی از آنها تخفیف میگذارند حال ممکن است این تخفیفات به دلیل تاریخ انقضای محصولات باشد یا بدلیل تک ماندن آنها تخفیف بگذارند اما اصلی ترین موضوعی که در قیمت روغن ها اثر میگذارد اول حجم محصولات است که براساس لیتر هستند و دوم برند محصول است.

شرکت فیدار اویل در زمینه روغن صنعتی دارای سه برند توتال، شل و بهران است که توتال یک شرکت فرانسوی است که بیش از یک قرن است که در سطح بین المللی فعالیت دارند و شل یک شرکت آمریکایی است که از سال ۱۹۰۷ با شرکت رویال داچ همکاری میکند و بعد از ادغام این دو شرکت نام رویال داچ شل را رو آن گذاشتند.

این دو برند دارای سابقه ای بسیار بالا هستند و با اطمینان کامل میتوان این برندها را خریداری کرد اما حتما توجه داشته باشید که آنها را از نمایندگی های معتبر خریداری کنید چون جنس های تقلبی آنها نیز در بازار امروزه ایران با توجه یه شرایط اقتصادی زیاد شده است.

اما شرکت نفت بهران که یک شرکت ایرانی است از سال ۱۳۴۱ کار خود را زیر نظر تکنولوژی آمریکا آغاز کرد امروزه تولید بیش از نیمی از روغن موتورها و یک سوم روغن های صنعتی را بر عهده دارد همچنین این روغن به عنوان بزرگترین صادر کننده از تهران در سال ۹۲ شناخته شد و دارای بالاترین سطح کیفی و کمترین سطح آلودگی با استاندارد جهانی مطابقت دارد.

توجه داشته باشید شرکت فیدار در تمامی برندها و محصولات خود ویژگی آنها را ذکر کرده تا شما باخیالی آسوده بهترین محصول را انتخاب کنید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *