روغن بهران آذرخش
روغن بهران آذرخش
می 11, 2020
مشخصات فنی گریس
مشخصات فنی گریس
ژوئن 1, 2020
انواع روغن بهران حرارت

روغن های صنعتی بهران از نظر کیفیت طرفدار های زیادی دارد زیرا در انواع صنعت ها خیلی مورد استفاده قرار می گیرد روغن بهران حرارت نیز یکی از انواع روغن های صنعتی این شرکت است.

کاربرد اصلی انواع روغن بهران حرارت

از روغن بهران حرارت برای انتقال گرما و پایین آوردن دمای کم مورد استفاده قرار می گیرد. می توان گفت که بهران حرارت مانند گریس نسوز تحمل حرارت زیاد را دارد اما فرق های زیادی نیز با هم داردند.

روغن بهران حرارت فرمولاسیونی دارد که میتواند حرارت را انتقال دهد وو گرما را درون خود حفظ کند. روغن بهران حرارت خود را در این زمینه ثابت کرده و توانسته فروش فوق العاده ای را از خود نشان دهد.

این روغن ویژگی نیست دارد که در کنار اینکه حرارت را انتقال میدهد در برابر گرما مقاوم نیز است.

یکی از کارایی های بسیار مهم روغن این است که می تواند در دمای پایین هم به کار خود ادامه دهد و گرما را در خود حفظ و آن را انتقال دهند.
روغن های صنعتی مانند زنجیر های صنعتی خیلی در سند های مختلف به کار برده می شوند مثل بلبرینگ ها انواع مختلفی نیز دارند.

انواع محصولات روغن های صنعتی را می توان بهران هیدرولیک و آذرخش و بردبار و غیره تقسیم کرد. تمامی انواع روغن ها همچنین روغن صنعتی حرارتی خاصیت روانکاری را دارند اما بسته به ویژگی شیمیایی آن ها ویژگی های شان نیز با هم متفاوت است‌.

شرکت روغن بهران و شرکت روغن شل در طی سال هایی که فعالیت داشته اند توانسته اند طرفداران زیادی را به خود جذب کنند و همواره محصولات زیادی را به بازار عرضه کنند

یکی از توانایی‌هایی که روغن بهران حرارت دارد این است که پایداری بسیار بلند مدت ای دارد و طی ساعت ها می تواند ویژگی های خود را حفظ کند.این ویژگی در انواع روغن بهران حرارت به چشم می خورد.

فواید روغن بهران حرارت:

داشتن عملکردی خوب در دمای کم
عدم تشکیل رسوبات
داشتن حرارتی بالا
مقاومت حرارتی بالا

نکته بسیار مهمی که درباره روغن صنعتی حرارت باید بدانیم:

روغن صنعتی حرارت را نباید با دیگر انواع روانکارها ترکیب کنیم زیرا باعث از بین رفتن ویژگی های حرارتی آن می شود.

همچنین با توجه به اینکه روغن های صنعتی برای طبیعت مضر هستند پس آنها را در طبیعت رها نکنید و اگر با روغنها تماس پیدا کردیم این دستتان را با آب و صابون بشورید.

بازرگانی شرکت فیدار گستر همواره در تلاش است تا محصولات با کیفیت را به شما معرفی و عرضه کند. همچنین برای خرید و فروش روغن های صنعتی می توانید به سایت فیدار اویل مراجعه کنید و از فروشگاه ما محصول مورد نظر خود را خربداری کنید.