روغن بهران آذرخش
روغن بهران آذرخش
می 11, 2020
مشخصات فنی گریس
مشخصات فنی گریس
ژوئن 1, 2020
انواع روغن بهران حرارت
Spread the love

روغن صنعتی  شرکت بهران از نظر کیفیت توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند و در نتیجه ی آن استفاده ی به وفور این روانکارها در انواع صنعت ها می باشد. یکی از انواع پرفروش این برند :انواع روغن بهران حرارت است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

کاربرد اصلی انواع روغن بهران حرارت

از روغن بهران حرارت برای انتقال گرما استفاده شده و از جمله مهم ترین ویژگی آن: 

  • پایداری اکسیداسیون و حرارتی بالا است.وجه تشابه روغن بهران حرارت و  گریس نسوز تحمل حرارت زیاد است.
  • از دیگر ویژگی های آن عدم تشکیل رسوب در دستگاه ها و ماشین ها می باشد.
  • به علاوه این نوع از روغن صنعتی فراریت کمی دارد.

این روغن های صنعتی برای روانکاری انواعی از محصولات صنعتی از جمله : زنجیر های صنعتی که برای انتقال نیرو به کار برده می شوند و همچنین روانکاری انواع بلبرینگ ها استفاده می شوند.

انواع دیگر روغن های پرفروش شرکت بهران می توان به : بهران هیدرولیک و آذرخش و بردبار  اشاره کرد که می توان گفت خاصیت روانکاوی در همه ی آن ها دیده می شود ولی با توجه به مواد شیمیایی افزوده شده در هر یک از آن ها , ویژگی های متفاوتی از یک دیگر دارا می باشند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این روغن بهران حرارت پایداری بسیار بلند مدت ای دارد و طی ساعت ها می تواند ویژگی های خود را حفظ کند.این ویژگی در انواع روغن بهران حرارت به چشم می خورد.

فواید روغن بهران حرارت:

داشتن عملکردی خوب در دمای کم
عدم تشکیل رسوبات
داشتن حرارتی بالا
مقاومت حرارتی بالا

نکته بسیار مهمی که درباره روغن صنعتی حرارت باید بدانیم:

 

حتما بخوانید  قیمت روغن صنعتی بهران

روغن صنعتی حرارت را نباید با دیگر انواع روانکارها ترکیب کنیم زیرا باعث از بین رفتن ویژگی های حرارتی آن می شود.

روغن بهران حرارت در فیدار اویل:

بازرگانی شرکت فیدار گستر همواره در تلاش است تا محصولات با کیفیت را به شما معرفی و عرضه کند. همچنین برای خرید و فروش روغن های صنعتی می توانید به سایت فیدار اویل مراجعه کنید و از فروشگاه ما محصول مورد نظر خود را خربداری کنید.

خریداری انواع محصولات صنعتی  در سایتهای ما , به صورت آنلاین و بسیار ساده می باشد و شما در کمترین زمان ممکن می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید و از کیفیت آن اطمینان داشته باشید چرا که فیدار گستر دارای تجربه بسیار بالایی در زمینه فروش انواع محصولات صنعتی از جمله: بلبرینگ , زنجیر صنعتی و  روغن صنعتی است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات می توانید با ما در صفحه چت آنلاین همراه باشید.