تولید گریس
تولید گریس
دسامبر 28, 2019
حلال گریس چیست
حلال گریس چیست
ژانویه 2, 2020
بهترین گریس برای بلبیرینگ
Spread the love

بهترین گریس برای بلبرینگ چیست

یکی از دغدغه های امروز صنعت کاران این است که بهترین گریس برای بلبرینگ چیست, ما در این مقاله قصد داریم تا همه ی اطلاعات مربوط به انواع روانکار گریس ها را شرح  دهیم. این روانکار مخلوطی ژلاتینی است که ترکیبی از روغن ها و غلیظ کننده ها و مواد افزودنی مخصوص به خود می باشد و همچنین کیفیت گریس ها به مراحل تولید, نوع و مقدار مواد تشکیل دهنده ی آن مربوط می شود و از این رو کیفیت هر یک با دیگری متفاوت می باشد.

 

بهترین گریس برای بلبیرینگ

گریس

 

برای خرید گریس کلیک کنیدگریس نسوز SKF

اطلاعاتی در مورد بهترین گریس برای بلبرینگ:

همان طور که توضیح داده شد گریس ها روانکاری متشکل از روغن پایه, ماده قوام کننده و مواد افزودنی است. روغن صنعتی وسایر روانکار ها, شباهت های فراوانی با هم داشته و تنها تفاوت اصلی آن ها در وجود ماده ی سفت کننده ی آن می باشد.

 

 

موارد استفاده گریس برای بلبرینگ

از گریس ها برای روانکاری بالا در نقاط غیر قابل دسترس ماشین ها استفاده می شود و همچنین استفاده از این روانکار سبب تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به دیگر روانکار ها می شود و همین امر باعث استفاده فراوان از این محصول در صنایع و تجهیزات مختلف شده است. به علاوه از دیگر ویژگی های این محصول می توانیم به انتقال حرارت اشاره کرد.

نکات کلیدی برای خرید گریس ها

گریس ها بر اساس نوع ماده سفت کننده و یا صابون های فلزی همچنین نوع روغن پایه مورد استفاده و درجات متنوع آن ها دسته بندی می شوند.
بوی هر گریس نیز با دیگری متفاوت می باشد که ناشی از مواد تشکیل دهنده ی آن می باشد که اگر این محصول بوی زننده و بد داشته باشد نشانه ی کیفیت پایین آن می باشد, اما رنگ گریس ها نشان دهنده ی کیفیت آن نمی باشد و این محصول بیشتر بی رنگ می باشد  و یا در قالب این سه رنگ طلائی ، زرد ، قهوه ای است.

عواملی که باعث فرسودگی شده

عوامل زیادی می تواند باعث فرسودگی گریس ها شود از جمله می توان به اکسیژن, گرما و بسیاری دیگر اشاره کرد.
شرکت فیداراویل از شرکت های معتبر در زمینه توزیع روغن های صنعتی و  سایر روانکار ها می باشد. از اهداف بلند مرتبه این شرکت جلب حمایت و رضایت مشتریان خود می باشد و در این امر نیز موفقیت چشمگیری داشته است. این شرکت همچنین در تلاش است تا بر خلاف توروم های اقتصادی اخیر قیمت محصولات خود را با کمترین نوسان ها به فروش برساند. به علاوه شرکت فیداراویل تمامی محصولات خود را با کمترین بازده زمانی به سراسر ایران ارسال می کند.

حتما بخوانید  گریس والوالین