مواد تشکیل دهنده گریس
مواد تشکیل دهنده گریس
مارس 27, 2020
قیمت گریس نسوز skf
قیمت گریس نسوز skf
آوریل 3, 2020
خرید و فروش گریس شل
Spread the love

خرید و فروش گریس شل دارای انواع و اقسام مختلفی بوده که تمامی آن ها توسط گروه رویال داچ شل با بالاترین کیفیت تولید می شوند. تمامی مشتریان در هر جای دنیا به دنبال محصولات با گارانتی و برندهای معتبر می باشند. برند شل جز یکی از معروف ترین آنها بوده که مرغوبترین گریس ها را از نظر کاهش آلودگی، افزایش بازدهی دستگاه، بالا بردن سود شرکت و … تولید می کند و محصولاتی که به هر دلیلی دارای نقصان و یا عدم کارکرد باشند را از چرخه تولید خارج می کند.

نکات مهم در مورد خرید و فروش گریس شل

فروش گریس شل گادوس با ضمانت نامه معتبر، دارا بودن استاندارد جهانی، طول عمر بالا و با قیمتی در حد خرید محصول از شرکت رویال داچ توسط شرکت فیدارگستر به تمامی کاربران در تمامی شهرهای ایران عرضه می شود.خرید گریس شل و انواع آن باید به درستی انجام شود، زیرا گریس های تولید شده توسط شرکت های معتبری چون رویال داچ دارای انواع و کدهای مختلفی بوده و هر کدام مختص یک دستگاه و یا قطعه صنعتی می باشد. توجه و شناخت تمامی کدهای آن و همچنین شناسایی مواد به کار رفته در ساخت آن باعث کارکرد بیشتر دستگاه خواهد شد.

کاربرد های گریس شل

برخی از قطعات و بلبرینگ های صنعتی در دستگاه ها و ماشین آلات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به ساختاری که دارند عموما فاقد رینگ داخلی، روانکاری آنها با انواع روغن های صنعتی قابل انجام نیست. یعنی پاشیدن روغن بر روی آنها موجب روانکاری کوتاه مدت شده و بسیاری از آن به بیرون درز پیدا می کند. علت این کار به خاطر ویسکوزیته پایین آن می باشد. اما استفاده از گریس شل به عنوان ماده ای نیمه مایع و تا حدودی جامد مانع از سر ریز شدن آن به بیرون شده و به مدت طولانی کار روانکاری را برای قطعه و دستگاه انجام خواهد داد.

حتما بخوانید  کاربرد گریس EP2
نحوه استفاده مناسب از گریس شل

شناخت قطعات و نحوه روانکاری درست آن، موجب افزایش طول عمر قطعه علاوه بر کیفیت و مرغوبیت گریس شل خواهد شد. تمامی گریس های تولید شده توسط شرکت شل از سه مولفه مهم تشکیل شده اند که می توان به: روغن نگهدارنده، ضخیم کننده ها و افزودنی های استاندارد اشاره کرد. میزان و مقدار هر یک با توجه به نوع روانکاری قطعه متفاوت خواهد بود و برای گریس شل در واقع یک راز به حساب می آید که محبوبیت آن را افزایش داده است.

گریس ها از چه چیزی تولید شده اند

عموما روغن های نگهدارنده شامل نوع گیاهی و یا پایه معدنی بوده و حدود ۸۰ تا ۸۵ درصد حجم گریس را شامل می شود. ضخیم کننده نیز می تواند از نوع صابونی ساده و یا کامپلکس و یا حتی بدون صابون باشد که میزان آن تا ۳۰ درصد حجم گریس قابل استفاده است. آخرین مولفه، افزودنی می باشد که شامل ضد زنگ، ضد اصطکاک، ضد اکسایش و … بوده و موجب افزایش خرید انواع گریس شل گادوس خواهد شد و هزینه و خرید و فروش آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

مشخصات ویژه گریس شل و انواع آن

با توجه به سه مولفه گفته شده و انواع دسته بندی های آن با توجه به مواد پایه معدنی یا گیاهی، صابونی یا غیر صابونی و مواد افزودنی گریس شل در انواع مختلفی تولید می شوند. در واقع گریس های تولید شده شرکت شل برخی دارای درجه بندی بوده و با اعداد یک و دو رقمی نیز شناسایی می شوند. اولین آن با ۰ و ۰۰ شروع شده و به طور شمارشی بالا می رود.

حتما بخوانید  مواد تشکیل دهنده گریس

 

مواد مورد استفاده در ساخت گریس شل می تواند شامل: کلسیم، سدیم، آلومینیوم، لیتیوم و … باشد. اما تمامی آنها دارای ویژگی های مثبت زیادی بوده اند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوام پذیری مناسب و بالا
 • ضد زنگ و ضد فرسایش
 • مقاومت بالا در برابر ارتعاشات
 • نوع گریس نسوز دارای مقاومت گرمایی مطلوب و متغیر با طیف دامنه حرارتی بالا
 • کمک کردن به آب بندی قطعه و دستگاه
 • چسبندگی بالا
 • ماندگاری خوب و عدم نیاز به گریس در مدت کوتاه
 • صرفه جویی در هزینه
 • بالا بردن سود شرکت

مهم ترین گریس شل

از مهم ترین انواع گریس شل آلوانیا و مورد استفاده بسیاری از افراد در کشورهای مختلف به دلیل کارکرد مطلوب، قیمت مناسب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • GADUS S2 V 220 نوع درجه ۰۰
 • GADUS S2 V 220 نوع درجه ۰
 • گریس شل EP با خاصیت فشارپذیری بالا و درجه بندی EP2 و EP3
 • گریس آلوانیا نوع RL2,3
معرفی شرکت فیداراویل

شرکت فیداراویل یکی از شرکت های معتبر با سایقه ی طولانی در زمینه فروش روغن صنعتی مانند روغن صنعتی شل و انواع گریس ها  همانند گریس نسوز می باشد.به علاوه باید اضافه کرد که شرکت فیدارگستر نیز در زمینه توزیع انواع بلبرینگ و زنجیر صنعتی فعالیت گسترده ای دارد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر نطیر قیمت روغن صنعتی وخرید این محصول کافی است تا از مشاوران ماهر ما بهره گیرید.