نمایندگی روغن صنعتی شل در تهران
نمایندگی روغن صنعتی شل در تهران
نوامبر 27, 2019
نمایندگی روغن صنعتی توتال در اصفهان
نمایندگی روغن صنعتی توتال در اصفهان
نوامبر 27, 2019
مزایای روغن صنعتی شل

مزایای روغن صنعتی شل

از مزایای روغن صنعتی شل می توان به کیفیت بالا و قیمت استاندارد آن اشاره کردبه علاوه تنوع این روغن صنعتی زیاد است که هر یک ویژگی مخصوص به خود را دارد و همین امر سبب کاربرد گسترده ی از آن در صنایع و تجهیزات مختلف شده است. روغن صنعتی شل با وجود داشتن تمام ویژگی های روغن صنعتی از جمله مقاومت بالا در برابر زنگ خوردگی و ضربه و دیگر ویژگی های آن اما قیمت کمتری نسبت به برند های هم ردیف خود دارد.

برای خرید روغن صنعتی شل کلیک کنید

مزایای روغن صنعتی شل در تهران:

برای خرید روغن های صنعتی بهتر است به ارائه دهندگان آن توجه ویژه ای داشته باشید که معتبر باشند زیرا در غیر این صورت ضربه جبران ناپذیری به قطعات موتورها وارد می شود. روغن shell مناسب دارای روانکاری بالا است که این مورد از خصوصیات روغن صنعتی مرغوب می باشد. این روغن به دو حالت به فروش می رسد که یا به صورت بشکه ای است یا به صورت سطلی می باشد. 

شرکت فیدار اویل یکی از شرکت های معتبر و معروف در زمینه توزیع روغن های صنعتی در سه برند شل, بهران و توتال است . این شرکت در تلاش است تا بر خلاف تورم های اقتصادی اخیر قیمت محصولات خود را با بدون در نظر گرفتن نوسان های امروزی به فروش برساند تا رضایت و حمایت مشتریان خود را به دست اورد و در این امر نیز موفقیت چشمگیری به دست اورده است.

شرکت فیدار اویل محصولات خود را علاوه بر تهران به سراسر ایران با کمترین بازده زمانی ارسال می کند و همچنین در زمینه ی تولید انواع زنجیر صنعتی ,بلبرینگ نیز فعالیت می کند. جهت اگاهی بیشتر و خرید این محصول می توانید از متخصصان ماهر این شرکت تنها با شماره ی ۶۶۶۰۳۱۳۹ یا ۰۹۱۲۲۹۶۶۶۱۷ تماس حاصل فرمایید و محصول مورد نیاز خود را در هر کجا که هستید تحویل بگیرید.