محصولات نفتی
محصولات نفتی
نوامبر 3, 2019
روغن صنعتی شرکت نفت توتال
روغن صنعتی شرکت نفت توتال
نوامبر 10, 2019
نمایندگی روغن صنعتی بهران در فارس

نمایندگی روغن صنعتی بهران در فارس را بشناسید:

شرکت فیدار اویل یکی از توزیع کنندگان  معروف و معتبر روغن صنعتی در سراسر ایران بوده که با ارائه بهترین و مناسب ترین کیفیت ها و قیمت ها به عنوان نمایندگی روغن صنعتی بهران در فارس نیز شناخته شده است.

بهترین نمایندگی روغن صنعتی بهران در فارس:

برای خرید روغنهای صنعتی بهتر است آنها را از ارائه دهندگان معتبر تهیه کرد که شرکت فیداراویل همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات را در زمینه های صنعتی از جمله روغن های صنعتی و بلبرینگ و زنجیر های صنعتی که در صنایع و تجهیزات مختلفی استفاده می شود به مشتریان خود ارائه دهد همچنین این شرکت در تلاش است تا بر خلاف تورم های اقتصادی اخیر قیمت محصولات خود را با کمترین نوسان ها به فروش برساند تا حمایت و رضایت مشتریان خود را به دست اورد و در این امر نیز موفقیت چشمگیری به دست اورده است.

به علاوه شرکت فیداراویل روغن صنعتی خود را در سه برند معتبر شامل :شل ,توتال و بهران را به فروش رسانده و همچنین در این راستا محصولات خود را به دست مشتریان در کوتاه ترین بازده زمانی به سراسر ایران می رساند. جهت اگاهی بیشتر و خرید این محصول می توانید از متخصصان ماهر این شرکت تنها با شماره ی ۶۶۶۰۳۱۳۹ یا ۰۹۱۲۲۹۶۶۶۱۷ تماس حاصل فرمایید.

مزایای روغن صنعتی بهران:

این روغن ساخت ایران بوده و برخلاف کیفیت نسبتاً بالای آن که این روغن تمام ویژگی های روغن صنعتی  از جمله مقاومت در برابر ضربه و زنگ خوردگی و بسیاری دیگر از این ویژگی ها را دارا بوده , با این خصوصیات اما قیمت کمتری نسبت به سایر برندهای هم ردیف خود دارد و در نتیجه این محصول مورد توجه بسیاری از صنعت کاران در کشورمان قرار گرفته است که از آن در زمینه های مختلف صنعتی از جمله صنایع نساجی کشاورزی و در بسیاری از دستگاه های دیگر مورد استفاده قرار می دهند.