گریس سپلاتین
گریس سپلاتین
فوریه 5, 2020
گریس لیتیوم
گریس لیتیوم
فوریه 7, 2020
گریس ضد آب گریس دریایی

گریس ضد آب

همان طور که می دانید انواع گریس مختلف و متنوعی است که هر یک متناسب با ویژگی که دارا هستند کارایی مخصوص به خود را دارند و  همین امر سبب تفاوت و گوناگونی این محصول شده است.گریس ضد آب یکی از انواع متنوع گریس ها می باشد که به علت ویژگی های بارز و مناسب آن امروزه شاهد استفاده ی وسیعی از این محصول در صنایع مختلف از جمله در بسیاری از دستگاه های صنعتی می باشیم. در این قسمت می خواهیم تا در مورد گریس ضد آب که نام دیگر آن گریس دریایی می باشد به طور کامل توضیح دهیم.

همه چیز در مورد گریس ضد آب:

گریس ضد آب یا همان گریس دریایی همان طور که از نامش پیداست برای روانکاری و همچنین محافطت در برابر پروژه های دریایی تشکیل شده است .به علاوه این محصول بر پایه ی لیتیوم می باشد.

استفاده ی وسیعی دیگر از این محصول را می توانیم در زمینه ی صنایع تفریحی که از طریق ناوگان ها می باشد را بگوییم.

ویژگی های بارز این گریس

گریس دریایی مقاومت بالایی در برابر زنگ خوردگی دارد در نتیجه برای خودروهایی که در معرض زنگ زدگی هستند, استفاده از آن بسیار مناسب است و هزینه خرید آن در مقابل کیفیت آن ناچیز است. گریس ضد آب به ویژه در منطقه هایی که ابزار  آنان در آب قرار می گیرد همانند :تونل زنی هایی که به صورت زیرزمینی می باشند یا کارخانه های استخراج معادن نیز استفاده می شود.

نکات ضروری در هنگام استفاده

از نکات مورد توجه در هنگام استفاده از این محصول این است که گریس ها را نباید با هم ترکیب کنید زیرا کیفیت عملکرد آن را کاهش می دهد همچنین از ورود هوا به گریس جلوگیری کنید به علاوه سعی کنید در محدوده ی دمای خیلی زیاد از گریس ها استفاده نکنید زیرا در دمای بالا بیشتر از روغن های صنعتی استفاده می شود. از نکته هایی که باید در هنگام خرید گریس دریایی یا ضد آب توجه کنید این است که این محصول را از شرکت های معتبر و معروف خریداری نمایید زیرا در غیر این صورت آسیب جبران ناپذیری به دستگاه های شما وارد می کند و همچنین هزینه زیادی را نیز به شما تحمیل می کند.

شرکت فیداراویل از شرکت های معتبر و موفق در زمینه ی توزیع انوع روانکار ها و انواع روغن صنعتی می باشد به علاوه این شرکت سابقه ی دراز مدت و درخشانی در حیطه ی فروش محصولات صنعتی دیگری از جمله انواع بلبرینگ های صنعتی و انواع زنجیر صنعتی نیز دارد. از اهداف اصلی این شرکت جلب رضایت و  مشتریان خود بوده که در این زمینه نیز موفقیت چشمگیری داشته است. شرکت فیداراویل محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در کوتاه ترین بازده زمانی نه تنها به تهران بلکه به سراسر ایران در هر نقطه از ایران ارسال می کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید با ما تماس گرفته و از مشاوران ماهر و متخصص ما بهره گیریید.