گریس چرخ دنده پلاستیکی
گریس چرخ دنده پلاستیکی
فوریه 16, 2020
گریس EP3
گریس EP3
فوریه 19, 2020
گریس پمپ سطلی

گریس پمپ سطلی یکی از انواع پر مصرف گریس ها می باشد و این امر به علت ویژگی هایی است که این گریس به خود اختصاص داده است. گریس پمپ سطلی کاربرد گسترده ای در انواع یاتاقان ها, انواع بلبیرینگ ها, انواع خودرو ها, انواع چرخ دتده ها و دستگاه های صنعتی دارد. این محصول برای روانکاری و گریس کاری استفاده ی گوناگونی می شود. در ادامه قصد داریم تا شما را بیشتر با گریس پمپ سطلی آشنا کنیم, شناخت این گریس کمک شایانی در زمینه استفاده از این محصول به شما می کند.

همه چیز در مورد گریس پمپ سطلی:

گریس پمپ سطلی انواع مختلفی دارد که هر یک ویژگی مخصوص به خود را دارد همچنین نحوه استفاده هر یک نیز با دیگری متفاوت می باشد که به شرح زیر می باشد.

  1. گریس پمپ برقی
  2. گریس پمپ بادی
  3. گریس پمپ دستی

این گریس قابلیت کاهش اصطکاک را دارد به علاوه مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. از بارز ترین ویژگی این محصول این است که این محصول حتی در نقاط غیر دسترس خودرو ها که گریس کاری کاری بسیار سخت است نیز کاربرد زیادی دارد در نتیجه همین امر این گریس را ویژه کرده است.

از نکاتی که در هنگام استفاده از این محصول باید در نظر بگریم این است, موقعی که گریس پمپ دچار هوا گرفتگی شود باید به اندازه نصف ظرفیت گریس را روی پوششی از جنس پلاستیک وزنه قرار دهیم تا دیگر مشکلی وجود نداشته باشد. توجه داشته باشید که در هنگام خرید گریس پمپ پلاستیکی, این محصول را از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در صورت نداشتن استاندارد ها ضربه جبران ناپذیری به دستگاه های شما وارد می کند به علاوه هزینه ی زیادی نیز به شما تحمیل می کند.

نمایندگی فروش گریس پمپ سطلی

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل یکی از شرکت های معتبر و موفق در زمینه فروش انواع روغن صنعتی و روانکار ها از جمله گریس پمپ سطلی می باشد همچنین این شرکت سابقه ی دراز مدتی در این حیطه دارد. از بزرگ ترین هدف شرکت فیداراویل می توانیم به جلب رضایت و حمایت مشتریان اشاره کنیم که در این زمینه نیز موفقیت چشمگیری داشته است. این شرکت تمامی محصولات خود را نه تنها به تهران بلکه به سراسر نقاط ایران در کوتاه ترین بازده زمانی ارسال می کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید از مشاوران ماهر و خبره ما تنها با تماس بهره گیرید.