قیمت گریس نسوز بهران
قیمت گریس نسوز بهران
مارس 7, 2020
کاربرد گریس نسوز SKF
کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی
مارس 13, 2020
بهترین مارک گریس نسوز کاربرد گریس نسوز

همان طور که می دانید گریس نسوز دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک کارایی مخصوص به خودش را دارد. اگر بخواهیم تعریف کوتاه و جامعی از گریس داشته باشیم باید بگوییم که ماده ای نیمه جامد که برای روانکاری بسیاری از دستگاه های صنعتی و … مورد استفاده قرار می گیرد همجنین از اهمیت آن نمی توان غافل ماند.این محصول از روغن پایه و مواد افزودتی مرغوب و با کیفیت بالا تهیه شده است. در این جا قصد داریم تا بهترین مارک گریس نسوز را به طور مفصل شرح دهیم تا اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه کسب کنید.

شرکت فیداراویل توزیع کننده بهترین مارک گریس نسوز:

باید بگوییم که از موارد دیگری که در تهیه گریس ها به کار می رود و نقش مهمی نیز دارد, ضد اکسیداسیون می باشد. ضد اکسیداسیون در واقع باعث می شود که گریس در دمای بالا نیز قابلیت داشته باشد. برای کارکرد یک گریس نسوز با کیفیت می بایست قابلیت های زیر را دارا باشد.

  1. نوع روغن پایه اضافه شده به گریس نسوز
  2. نوع مواد افزودنی در گریس نسوز
  3. نوع غلیظ کننده ی مورد استفاده در گریس نسوز

این گریس با توجه به توانایی که دارد قیمت مقرون به صرفه ی نیر دارد از این ویژگی ها می توانیم به مقاومت در برابر هر گونه زنگ خوردگی اشاره کنیم. گریس نسوز با کیفیت می تواند تا دمای ۲۰۵ درجه سانتی گراد را تحمل کند در نتیجه به این که گریس مناسبی تهیه کنید توجه کافی داشته باشید.

نکات مهم در خرید گریس

از نکاتی که باید توجه کنید این است که این محصول را از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در صورت نداشتن استاندارد ها ضربه جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد می کند که هزینه تعمیر آن نیز زیاد می باشد.

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل یکی از شرکت های معتبر و موفق با سابقه ی دراز مدت و درخشانی در زمینه توزیع انواع روغن صنعتی و روانکار ها از جمله گریس نسوز و سایر محصولات صنعتی همچون : بلبرینگ ها ،تسمه وانواع زنجیر صنعتی می باشد.

 این شرکت تمام محصولات خود را در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن نه تنها به تهران و سایر کلان شهر ها بلکه به سراسر ایران در هر کحا که باشید ارسال می کند. از هداف اصلی شرکت فیداراویل جلب رضایت و حمایت مشتریان خود می باشد که در این حیطه نیز موفقیت چشمگیری داشته است .در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید از مشاوران ماهر و پشتیبانی ۲۴ ساعته ی ما بهره گیرید و با ما تماس یگیرید.

برای خرید  کلیک کنید.