گریس صنعتی چیست

تولید گریس

تولید گریس

تولید گریس بسته به نوع گریس متفاوت است چون گریس ها انواع متفاوتی دارند درواقع یک ماده ی ژلاتینی است که دارای انواع غلیظ کننده هستند که بر اساس نیاز استفاده ساخته می شود و خصوصیات یک گریس به نوع روغن پایه و مواد افزودنی و غیره وابسته است و دارای ویژگی های بسیار متفاوتی هستند که در هنگام خرید باید به این خصوصیات توجه بسیاری داشت .

توضیحاتی در مورد چگونگی تولید گریس:

گریس ها به دلیل ساختار ژله ای که دارند دارای معایب و مزایا مختلفی هستند در گریس های حامل روغن، ماده غلیظ کننده است و روانکاری را تنها روغن انجام می دهد که فرق اصلی گریس با روغن های صنعتی در این موضوع است.

به علاوه از گریس ها در نقاط غیر قابل دسترس ابزار ها نمی توان استفاده کرد همچنین آن ها قابلیت انتقال حرارت و دور کردن آلودگی ها را از دستگاه ندارند اما مزایایی که دارند این است که گریس ها در ماشین آلات ساده بسیار کاربردی تر هستند و دفعات کمتری به استفاده از آن ها نیاز است به جز این از گریس ها می توان برای آب بندی دستگاه ها هم استفاده نمود که برتری گریس نسبت به روغن صنعتی است.

در ادامه به توضیحات بیشتر درباره تولید گریس می پردازیم.

تعریف این نوع روانکار صنعتی:

تا به امروز تعاریف گوناگونی برای گریس ارائه شده است که بهترین تعریف آن را می توان در موارد زیر خلاصه کرد که عبارت است از:

  • گریس ماده ای جامد یا نیمه جامد می باشد که از مشتقات نفتی و صابون و یا با ترکیب چند صابون همراه با پرکننده  که عبارت انگلیسی آن fillers است, تهیه شده و برای مصارف خاص کاربرد دارد.
  •  گریس ماده ای می باشد جامد و یا نیمه جامد که از ترکیب یک پرکننده در داخل روغن تشکیل شده است, سایر مواد جهت افزایش خاصیت آن نیز احتمال دارد در آن مورد استفاده قرار بگیرد.
  •  گریس ماده روانکاری می باشد که در ساختار آن از پرکننده ها استفاده می شود تا قطعات متحرک چسبیده و همچنین تحت نیروی جاذبه و یا فشار کارکرد از قطعه مجزا نگردد.

فروش این روانکار در سطح شهر تهران:

گریس های صنعتی انواع بسیار متفاوتی مثل گریس های نسوز دارند و می توان گفت که هر کدام از آن ها دارای ویژگی خاص خود می باشد که برای تهیه و تولید آن ها فرآیندهای متفاوتی صورت می گیرد. گریس ها و روغن های صنعتی دارای برند های تولید کننده های زیادی نیر می باشد روغن بهران و یا روغن توتال جز با کیفیت ها در زمینه ی کاری خود می باشند.

گریس صنعتی به دلیل فرآیند ها و ویژگی ‌هایی که برای ساخت و تولید آن ها استفاده می شود دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و فروش بسیار خوبی دارد گریس صنعتی به طور کلی مثل یک روغن صنعتی عمل میکند.
و طول عمر بیشتری داشته باشد به همین دلیل است که مشتریان زیادی برای خریداری این محصولات اقدام می کنند و طرفدار این محصولات هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی محصولات ما می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

 تولید گریس و از مشخصات آن:

1-بوی آن:

بو در گریس ها اگر زننده و آزار دهنده باشد نشان دهنده کیفیت نا مرغوب آن گریس است که به دلیل اکسیده شدن در معرض دما های بالا می باشد.

اما در کل گریس ها بر اساس روغن پایه و مواد افزودنی و مواد غلیظ کننده و انواع اسانس ها بوی متفاوتی خواهند داشت.

2-رنگ های آن:

بر خلاف بو رنگ گریس ها تعیین کننده کیفیت آن ها نیست رنگ گریس ها بر اساس نوع مواد مختلف می تواند بی رنگ یا طلایی زرد و قهوه ای پر رنگ و کم رنگ و حتی سیاه باشند گاهی هم دارای رنگ های قرمز و سبز و آبی هستند که از یک سری رنگ دانه های خاصی برای تولید آن ها استفاده می شود.

تولید گریس

 

3-فرسوده شدن آن:

کاهش عمر گریس و فرسودگی آن ها اکثرا به دلیل اکسیداسیون است اما ممکن است دما، نور، فشار و یا اکسیژن و غیره روی کاهش عمر گریس ها تاثیر منفی بگذارد.

درباره ما:

شما در بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل قادر به خرید آنلاین و یا حضوری انواع روانکار ها نظیر روغن کمپرسور هوا بهران VDL 68 و یا بهران اولترا توربو دیزل و نیز بهران اکسترا توربو دیزل 10w40 و دیگر روغن توربو اکسترا و سایر برند های روغن صنعتی و گریس ها خواهید بود.

برای خرید و فروش انواع محصولات مثل روغن گیربکس خودرو و یا خرید و فروش روغن بهران اکسترا توربو دیزل با ما همراه باشید همچنین برای دریافت اطلاعاتی مثل قیمت روغن هیدرولیک صنعتی و یا قیمت روغن بهران برش و یا حتی برای لیست قیمت خرید و فروش انواع روغن بهران حرارت با ما در ارتباط باشید.

علاوه بر آن برای خرید و فروش گریس مولیکوت ، دریافت لیست قیمت خرید و فروش گریس گرافیتی و شناخت ویژگی هایی از محصولات در هنگام خرید و فروش گریس سیلیکونی می توانید با پشتیبان های فیدار اویل در ارتباط باشید.

حال شما می توانید برای بدست آوردن اطلاعات دیگر همچون ویژگی های بهران اکسترا توربو دیزل 15W40  و یا قیمت و خرید و فروش بهران توربو دیزل، به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و هم با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا می توانید برای خرید انواع زنجیر صنعتی و یا انواع بلبرینگ به سایت های دیگر شرکت فیدار سر بزنید ما همواره فقط در جلب رضایت مشتریان تلاش کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *