خرید روغن صنعتی
خرید روغن صنعتی
دسامبر 19, 2019
بهترین گریس برای بلبیرینگ
بهترین گریس برای بلبرینگ چیست
دسامبر 31, 2019
تولید گریس
Spread the love

تولید گریس بسته به نوع گریس متفاوت است چون گریس ها انواع متفاوتی دارند درواقع یک ماده ی ژلاتینی است که دارای انواع غلیظ کننده هستند که بر اساس نیاز استفاده ساخته می شود و خصوصیات یک گریس به نوع روغن پایه و مواد افزودنی و غیره وابسته است و دارای ویژگی های بسیار متفاوتی هستند که در هنگام خرید باید به این خصوصیات توجه بسیاری داشت .

تولید گریس در سطحی گسترده :

گریس ها به دلیل ساختار ژله ای که دارند دارای معایب و مزایا مختلفی هستند در گریس ها حامل روغن، ماده غلیظ کننده است و روانکاری را تنها روغن انجام می دهد که فرق اصلی گریس با روغن های صنعتی در این موضوع است.

به علاوه از گریس ها در نقاط غیر قابل دسترس ابزار ها نمی توان استفاده کرد هم چنین آن ها قابلیت انتقال حرارت و دور کردن آلودگی ها را از دستگاه ندارند اما مزایایی که دارند این است که گریس ها در ماشین آلات ساده بسیار کاربردی تر هستند و دفعات کمتری به استفاده از آن ها نیاز است به جز این از گریس ها می توان برای آب بندی دستگاه ها هم استفاده نمود که برتری گریس نسبت به روغن صنعتی است.

تولید گریس در سطح تهران:

گریس های صنعتی انواع بسیار متفاوتی مثل گریس های نسوز دارند و می توان گفت که هر کدام از آن ها دارای ویژگی خاص خود می باشد که برای تهیه و تولید آن ها فرآیندهای متفاوتی صورت می گیرد. گریس ها و روغن های صنعتی دارای برند های توبید کننده های زیادی نیر می باشد روغن بهران و یا روغن توتال جز با کیفیت های خئد در زمینه ی کاری خود می باشند.

تیرچه صنعتی به دلیل فرآیند ها و ویژگی ‌هایی که برای ساخت و تولید آن ها استفاده می شود دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و فروش بسیار خوبی دارد صنعتی به طور کلی مثل یک روغن صنعتی عمل میکند.
و طول عمر بیشتری داشته باشد به همین دلیل است که مشتریان زیادی برای خریداری محصولات اقدام می کنند و طرفدار این محصولات هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی محصولات ما می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

مشخصات یک گریس :

۱-بوی گریس ها:

بو در گریس ها اگر زننده و آزار دهنده باشد نشان دهنده کیفیت نا مرغوب آن گریس است که به دلیل اکسیده شدن در معرض دما های بالا می باشد.

اما در کل گریس ها بر اساس روغن پایه  و مواد افزودنی  و مواد غلیظ کننده و انواع اسانس ها بوی متفاوتی خواهند داشت.

۲-رنگ های گریس:

بر خلاف بو رنگ گریس ها تعیین کننده کیفیت آن ها نیست رنگ گریس ها بر اساس نوع مواد مختلف می تواند بی رنگ یا طلایی زرد و قهوه ای پر رنگ و کم رنگ و حتی سیاه باشند گاهی هم دارای رنگ های قرمز و سبز و آبی هستند که از یک سری رنگ دانه های خاصی برای تولید آن ها استفاده می شود.

تولید گریس

 

حتما بخوانید  گریس ها

۳-فرسوده شدن گریس:

کاهش عمر گریس و فرسودگی آن ها اکثرا به دلیل اکسیداسیون است اما ممکن است دما، نور، فشار و یا اکسیژن و غیره روی کاهش عمر گریس ها تاثیر منفی بگذارد.

حال شما می توانید برای بدست آوردن اطلاعات دیگر هم، به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید  و هم با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا می توانید برای خرید انواع زنجیر صنعتی و یا بلبرینگ به سایت های دیگر شرکت فیدار سر بزنید ما همواره فقط در جلب رضایت مشتریان تلاش کرده ایم.