مشخصات گریس نسوز
مشخصات گریس نسوز
مارس 13, 2020
فروش گریس نسوز
فروش گریس نسوز
مارس 18, 2020
مواد اولیه گریس نسوز

مواد اولیه گریس نسوز

همان طور که امروزه مشاهده می کنیم از گریس نسوز در صنایع مختلف از جمله برای روانکاری دستگاه های صنعتی بسیار استفاده می شود. در مورد مواد اولیه گریس نسوز باید بگوییم که ماده ای نیمه جامد یا جامد می باشد که متشکل شده از روغن پایه, صابون و در آخر یک مایه ی پرکننده است, به علاوه نمی توان از اهمیت سنتیک نیز غافل ماند زیرا نقش اصلی را در تهیه ی این نوع گریس دارد. در ادامه قصد داریم تا شما را بیشتر با گریس نسوز آشنا کنیم تا اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه کسب کنید.

اطلاعات لازم در مورد مواد اولیه گریس نسوز:

تمام مواد اولیه ی گریس نسوز می بایست از کیفیت بالا و استانداردی بر خوردار باشد تا روانکاری بالایی داشته باشد در غیر این صورت روانکاری آن ضعیف می باشد و کارایی لازم را ندارد. پس توجه کافی داشته باشید که این محصول را تنها از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در صورت نداشتن استاندارد ها ضربه و هزینه ی زیادی از جمله تعمیر دستگاه را به شما تحمیل می کند.

مزایای گریس نسوز

از خاصیت های بارز این محصول می توانیم به مقاومت بالای آن در برابر هر گونه گرد و غبار را اشاره کنیم, تعداد دفعه های روانکاری با گریس ها کمتر از روغن صنعتی می باشد, گریس ها باعث کاهش صدا و ارتعاش می شوند, ضد ضربه و خوردگی هستند و در آخر حتی در دمای متغیر کاربرد دارند در نتیجه به علت مزایایی که گریس های نسوز دارند به هیچ عنوان قابل جایگزین با روغن های صنعتی نمی باشند, اما از فواید روغن های صنعتی نیز نمی توانیم غافل بمانیم. یکی از اهمیت های گریس نسوز این است که نیروی محرکه ی بسیاری از وسایل می باشد و بدون استفاده از آن حرکتی صورت نمی گیرد.

شرکت فیداراویل یکی از شرکت های معتبر و موفق با سابقه ی طولانی در زمینه ی توزیع و فروش روغن صنعتی و روانکار ها از جمله گریس نسوز و همچنین محصولات صنعتی دیگری مانند:  زنجیر صنعتی، انواع بلبرینگ  و تسمه و…می باشد.تنها هدف این شرکت جلب رضایت و حمایت مشتریان است به علاوه شرکت فیداراویل تمام محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن نه تنها به تهران و سایر کلان شهر ها بلکه به سراسر نقاط ایران ارسال می کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول کافی است تا از مشاوران ماهر و پشتیبانی ۲۴ ساعته ی ما در صفحه ی تماس بهره گیرید.