روغن صنعتی بهران

بهران آذرخش

بهران آذرخش

بهران آذرخش

روغن صنعتی بهران آذرخش – امروزه صاحبان خودرو برای بالا بردن طول عمر خودرو های خود هزینه های فراوانی را متقبل می شوند. در این بین انتخاب روغن موتور مناسب در حفاظت از موتور نقش مهمی دارد و می تواند باعث شود موتور حتی در بدترین فشارها هم به خوبی کار کند.

معرفی روغن صنعتی بهران آذرخش:

بهران آذرخش نوعی روغن موتور دیزلی مرغوب است که در انواع تک درجه ای و چند درجه ای ساخته و تولید می شوند باید توجه کنید که روغن های دیزلی را بنزینی اشتباه نگیرید البته پایه هر دوی این روغن صنعتی ها روغن پایه است اما در افزودنی های خود با هم متفاوت اند علاوه بر آن روغن های دیزلی کربن بیشتری را جذب می کنند درحالی که موتور های بنزینی تمایل به جذب قیر و رطوبت دارند.

بهران آذرخش

به طور خلاصه روغن موتور های دیزلی به خاطر قرار گرفتن در شرایط سخت نیاز به روغن های با افزودنی های بیشتر دارند بهران آذرخش نمونه ای از این روغن موتور های دیزلی است.

از کاربرد های این نوع روغن صنعتی:

این روغن موتور در موتور دیزلی خودرو ها و ژنراتورهای تولید برق و ماشین های سنگین راهسازی ، کامیون ها ، لوکومتیوها و قایق های ماهیگیری استفاده می شود .

این روغن موتور قادر است با ایجاد لغزندگی بین قطعات از ساییده شدن آن ها با هم جلوگیری کند.

از قابلیت و عملکرد های این نوع روغن صنعتی:

این روغن موتور علاوه بر عملکرد روانکاری و کم کردن سایش قطعات موتور قادر است کارهای مثل شست و شوی قطعات از دوده ، آب بندی فواصل بین قطعات ، محافظت از سطوح در برابر زنگ زدگی و ضربه ، جلوگیری از رسوب مواد زائد و معلق نگه داشتن آن ها را نیز انجام دهد.

علاوه بر این ها به عنوان یک عامل خنک کننده و از بین برنده حرارت نیز استفاده می شود چون به گفته کارشناسان می تواند حرارت کف پیستون ها را بر اثر پاشیدن روغن کم کند.

بررسی سطح های کیفیت روغن صنعتی بهران آذرخش:

اکنون به بررسی سطوح کیفیت روغن بهران آذرخش موتور ها می پردازیم:

CJ-4 :  روغن مخصوص انواع موتور های دیزلی چهار زمانه دور و سرعت بالا، مدل ۲۰۱۰ به بعد که به سیستم های کنترل آلودگی پیشرفته ای مانند مجهز بوده و سوخت دیزلی با غلظت گوگرد حداکثر ۵۰۰ ppm مصرف می کنند.

Cl-4 : روغن مخصوص موتور‌ های دیزلی چهار زمانه دور و سرعت بالا مدل سال ۲۰۰۲ که به سیستم کنترل آلودگی مانند EGR مجهز بوده و غلظت گوگرد سوخت مصرفی آنها حداکثر ۵/۰ درصد است. این روغن به روغن های CD, CE, CF-4, CG-4, CH-4 نیز می تواند استفاده شود.

CH-4 : روغن موتور مناسب برای موتور های دیزلی چهار زمانه دور و سرعت بالا مدل سال ۱۹۹۸ که غلظت گوگرد سوخت مصرفی آن ها حداکثر ۵/۰ درصد است و به جای روغن های CD, CE, CF-4, CG-4 نیز می تواند استفاده شود.

بررسی بیشتر:

CG-4 : روغن موتور مناسب برای موتور های دیزلی چهارزمانه سنگین ، دور و سرعت بالا مدل سال ۱۹۹۵ که غلظت گوگرد سوخت مصرفی آنها کمتر از ۵/۰ درصد است و به جای روغن های CD, CE, CF-4 نیز می تواند به کار رود.

CF-2 : روغن موتور مناسب برای موتور های دیزلی سنگین و دو زمانه که در سال ۱۹۹۴ معرفی شده است و می تواند جایگزین CD-II نیز باشد.

CF : روغن موتور مناسب ویژه موتور های دیزلی سنگین توربو شارژ و سوپر شارژ برای مصرف با سوخت هایی که بیش از ۰/۵ درصد گوگرد دارند و در سال ۱۹۹۴ معرفی شده است. این روغن می تواند جایگزین روغن های CD نیز باشد.

CE : روغن موتور مناسب برای موتور های دیزلی سنگین سوپر شارژ و توربوشارژ که در سال ۱۹۸۵ معرفی شده است و به جای روغن های CD , CC نیز می تواند به کار برده شود.

CD-ll : برای موتور های دو زمانه در سال ۱۹۸۵ معرفی شده است.

انواع سری های سی این محصول:

CD : برای موتور های دیزلی سوپر شارژ مناسب است و در سال ۱۹۵۵ معرفی شده است.

CC : برای موتور های دیزلی ساخته شده در سال ۱۹۶۱٫

CB : رای موتور های دیزلی ساخته شده در سال ۱۹۴۹

CA : برای موتور های دیزلی ساخته شده در سال های ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۰

درباره ی شرکت فیداراویل:

بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل سال ها است که در زمینه های فروش روغن صنعتی در برند های متنوع و با کیفیت عالی اعم از روغن صنعتی بهران,توتال,شل و همچنین در زمینه فروش انواع گریس همانند گریس توتال و دیگر گریس نسوز و … فعالیت می کند.

از خدمات شرکت فیداراویل:

یکی از خدمات این شرکت این است که تمامی محصولات مورد نیاز مشتریان خود را به تمامی شهر های بزرگ و کوچک ایران در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن ارسال می کند.

برای اطلاع از قیمت های انواع روانکار ها همچون قیمت روغن صنعتی و سایر محصولات ما می توانید با مشاوران و یا پشتیبانی آنلاین ما از طریق صفحه ی تماس این وب سایت در ارتباط باشید.

جهت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا برای مشاهده ی محصولات صنعتی ما به صفحه ی محصولات وب سایت ما مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات درباره محصولات صنعتی دیگر ما مانند انواع بلبرینگ و انواع زنجیر صنعتی به وب سایت قطعات صنعتی فیدارگستر مراجعه نمایید.

ما را در بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل دنبال کنید…

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *