نمایندگی وفروش روغن صنعتی

نمایندگی روغن صنعتی بهران در اصفهان

نمایندگی روغن صنعتی بهران در اصفهان

نمایندگی روغن صنعتی بهران در اصفهان را بشناسیم:

شرکت فیدار اویل دارای نمایندگی معتبر شرکت های خارجی توتال و شل می باشد هم چنین نمایندگی روغنهای صنعتی بهران در اصفهان را نیز دارا می باشد.

روغن صنعتی بهران تولید یک شرکت ایرانی است و دارای قیمتی مناسب و کیفیتی عالی است که به همین دلیل طرفداران بسیاری در ایران دارد ما در شرکت خود فروش روغن صنعتی بهران را به صورت بشکه ای داریم که هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری می توانید خریداری کنید.

علاوه بر این تیم پشتیبانی ما در تمام روز پاسخگو سوالات شما خواهند بود پس برای بدست آوردن اطلاعات درباره هر محصول و یا اطلاع از قیمت محصولات می توانید با شماره هایی که بر روی سایت قرار دارند تماس حاصل فرمایید.

شرکت بهران دارای سابقه ای چندین ساله است که شرکتی است که در آن بعد از استخراج نفت و گاز تولید انواع محصولات گریس، روغن صنعتی، روغن موتور، روغن های هیدرولیک، روغن های دنده های صنعتی و غیره را انجام می دهند.

و اما شرکت فیدار اویل

این اطمینان را به شما می دهد که محصولات شرکت ما کاملا متعلق به شرکت مربوطه بوده و به هیچ عنوان از اجناس تقلبی استفاده نکرده ایم توجه‌ داشته باشید که در این روغن ها از مواد افزودنی های مختلفی استفاده می کنند که در جنس های تقلبی این‌ مواد افزودنی بسیار نا مرغوب می باشند.

بنابراین‌ توجه داشته باشید که ابتدا اطلاعات لازم از دستگاه خود را داشته باشید سپس اطلاعات روغن مورد نظر را هم به صورت کامل از سایت یا پشتیبانی بگیرید و حتما با اطلاعاتی که شرکت سازنده داده است این اطلاعات را چک کنید تا هم از تقلبی نبودن محصول مطمئن شوید هم برای دستگاه خود روغنی مناسب را خریداری کرده باشید که به دستگاهتان آسیب نرساند و برعکس باعث بهبود کارکرد دستگاه و افزایش عمر آن شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *