ضد یخ و ضد جوش

ضد یخ صنعتی چیست

ضد یخ صنعتی چیست

ضد یخ صنعتی چیست و حجم آن چقدر است؟

در این مقاله به طور کامل در مورد ضد یخ صنعتی چیست و برای چه کاری با چه حجمی به آن نیاز داریم، اطلاعاتی مفیدی را ارائه دهیم. ضد یخ و ضد جوش از ترکیبات مختلف به همراه مواد افزودنی خاص جهت افزایش کارایی خودرو است. ضد یخ بهران بهمن یک از پرفروش ترین محصولات ایرانی است که مورد استفاده بسیاری از خودروسازان و صنعت گران قرار می گیرد.ض

ضد یخ صنعتی چیست؟ ضد یخ یک محصول عالی برای جلوگیری از یخ زدن و یا به جوش آوردن آب رادیاتور در فصل های مختلف است که در بسته بندی های مختلف روانه بازار شده است. برخی از افراد معتقدند که بسته های کوچکتر بهتر از بسته بندی های با حجم بالا است. اما این موضوع صحت ندارد و قیمت کمتر بشکه های با حجم بالا، به دلیل کاهش در میزان مصرف بسته بندی و فرم دهی آن در شرکت می باشد. در عمل محتوای داخلی تمامی بسته های ضد یخ دارای همان فرمولاسیون بوده و هیچ فرقی با هم ندارند.

از بسته های موجود این محصول می توانیم به نوع سطل 20 لیتری و بشکه های 208 لیتری اشاره کنیم. بشکه های 208 لیتری به دلیل کاهش در میزان بسته بندی هزینه کمتری داشته و برای کارخانه داران و مصرف کنندگان زیاد ضد یخ بسیار به صرفه تر است.

مواد تشکیل دهنده ضد یخ صنعتی

ضد یخ صنعتی چیست و مواد تشکیل دهنده ضد یخ صنعتی چه می باشد؟ یک محلول عالی بر پایه پروپلین گلیکول و اتیلن گلیکول است که برای نگه داشتن دما، در حالت مطلوب می باشد.

همچنین باید بدانید که مواد تشکیل دهنده ضد یخ صنعتی، به دلیل جلوگیری از فرسایش و سایش در هر نوع تجهیزات خودرویی و دیگر ماشین آلات صنعتی منطبق بر این محلول از مواد خاصی استفاده شده است. این مواد شامل اسیدهای آلی و نیتریت می باشند که عدم وجود آنها در محلول موجب افزایش سرعت خوردگی فلزات می شود. از دیگر ویژگی های ممتاز اینگونه محصولات می توان به سازگاری بالا با آب سخت اشاره کنیم که خواص خود را از دست نداده و موجب کاهش عوامل مخرب می شود همچنین از تولید ژل سیلیکاژل جلوگیری می کند.

دانستیم که ضد یخ صنعتی چیست و بهترین ضد یخ روغنی با قیمت های استاندارد از شرکت های ایرانی، شامل ضد یخ بهران و ضد یخ پارس می شود که در ادامه چند نمونه از انواع مهم آن را معرفی می کنیم.

ضد یخ بهران بهمن

بهترین ضد یخ روغنی، ضد یخ بهران بهمن است که دارای خصوصیات بسیار ویژه ای می باشد. ضد یخ و ضد جوش، کارکرد تجهیزات خودرو را هم در فصول سرد سال و هم در فصول گرم به خوبی بهبود می دهد. بهران بهمن یکی از برندهای قدیمی و شناخته شده کشور بوده که تمامی محصولات آن دارای استاندارد بین المللی می باشد و به جرات می توان گفت چیزی از برندهای خارجی کمتر ندارد.

محلول موجود در ضد یخ و ضد جوش بهران بهمن دارای موادی می باشد که تجهیزات را از یخ زدگی در امان نگه می دارد و در کارکرد طولانی مدت بازدهی خود را به مقدار قابل قبولی حفظ می کند. اما علاوه بر یخ زدگی، با استفاده از این محصول در خودرو می توانید از به جوش آمدن آب رادیاتور و موتور خودداری کنید.

همین محلول تقریبا ارزان قیمت فایده های بسیار زیادی را با خود به همراه داشته و از آسیب و صدمه به موتور و دیگر متعلقات آن جلوگیری می کند. جالب است بدانید که در ضد یخ بهران بهمن و همچنین بهران دی مواد رسوب زا مثل آمین ها و فسفات ها موجود نیست و این یکی از برترین ویژگی های این محصول ارزشمند به حساب می آید.

ضد یخ پارس سهند

ضد یخ پارس سهند به دلیل استفاده از مواد درجه یک و مرغوب مطابق با استاندارد های جهانی، کاربردهای بسیار بالایی برای این محصول ایرانی تعریف شده است. مهمترین کاربرد این محلول، برای خودروها می باشد. علاوه بر خودروهای بنزینی، برای خودروهای دیزلی هم کاربرد داشته و به راحتی می توانید از این محلول استفاده کنید. اما غیر از اتومبیل ها، کاربردهای وسیع دیگری هم برای این محصول تعریف شده است که می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • برخی ماشین آلات موجود در کارخانه ها که به صورت دیزلی هستند
  • خودروهای سبک
  • انواع خودروهای بنزینی

همچنین بر کسب اطلاعات دقیق تر برای کاربرد ضد یخ پارس سهند می توانید از کاتالوگ این محصول استفاده کنید، تا با آشنایی کامل از مواد تشکیل دهنده ضد یخ صنعتی و سازگاری با تجهیزات خود آن را خریداری کنید.

مزایای ضد یخ خودرو

مزایای ضد یخ خودرو

بهترین مزایای ضد یخ خودرو، پایداری شیمیایی بسیار عالی آن است که اینگونه ضد یخ ها مورد توجه اکثر خریداران قرار می گیرد. علاوه بر خاصیت ضد یخ و ضد جوش، یک پاک کننده بسیار قدرتمند هم محسوب می شود و از وجود هر گونه رسوبات در امان خواهید بود.

فقط کافی است یک بار این محصولات پرطرفدار را خریداری کنید و برای همیشه مشتری اصلی این محصول شوید. قطعا نمونه های خارجی این محصول هم وجود دارد که قیمتی چندین برابر شرکت هایی مثل پارس و بهران دارد. شرکت فیدارگستر بزرگترین فروشگاه ایرانی بوده که تمامی محصولات آن دارای اصالت فیزیکی و گارانتی میباشد و همچنین تمامی محصولات آن با درجه کیفی بالا عرضه شده تا از مزایای ضد یخ خودرو بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *