دانستنی های روغن صنعتی و گریس

انواع روغن صنعتی ارزان

انواع روغن صنعتی ارزان

روغن صنعتی دارای قیمت ها و کیفیت های متفاوتی است که در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع روغن صنعتی ارزان بپردازیم.

بررسی انواع روغن صنعتی ارزان:

از جمله روغن صنعتی های شناخته شده در دنیا و به ویژه در ایران می توان یه روغنهای صنعتی با برند شل،توتال،بهران اشاره کرد که اگر بخواهیم به بررسی هر کدام از آن ها بپردازیم, باید بگوییم که روغن صنعتی شل در رده ششمین روغن صنعتی باکیفیت در دنیا قرار دارد.اما این روغن دارای قیمت نسبتا بالاتری نیز است که اگر به دنبال روغن صنعتی ارزان می گردید بهتر است از گزینه های دیگری استفاده کنید.

حتی با نگاهی ساده بر امار کیفی انواع روغن های صنعتی به این نتیجه می رسیم که روغن صنعتی توتال نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و از لحاظ جایگاه آن در دنیا بعد از شل قرار گرفته است. قیمت های این برند دارای نرخ پایین تری نسبت به شل است. 

روغن بهران ساخت ایران بوده و همچنین دارای قیمت ارزان تری نسبت به دو روغن صنعتی قبلی می باشد. هر چند باید در نظر گرفت که کیفیت دو روغن شل و توتال قابل مقایسه با روغن بهران نیست اما اگر به دنبال روغن صنعتی ارزان و با کیفیت مناسب هستید, می توانید از روغن صنعتی بهران استفاده کنید. قیمت های این محصول را می توانید از صفحه فروشگاه ما مشاهده کنید و برای سفارش آن با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در این مورد:

ارزان بودن روغن صنعتی دلیل متنوعی دارد که بر فروش محصولات تاثیر گذاشته اما به طور کلی می‌ توان گفت که خرید و فروش محصولاتی که دارای قیمت کمی می باشند دارای یک سری ویژگی های مثبت و منفی می باشد, به همین دلیل است که به شما توصیه می شود قبل از خرید و فروش محصول مورد نظر خود, از کیفیت آن اطمینان کامل را حاصل کنید.

انواع محصولات شرکت فیداراویل:

با مراجعه به فروشگاه سایت بازرگانی روغن صنعتی فیدار اویل شما قادر به خرید انواع روغن صنعتی و انواع گریس و یا محصولات دیگری از جمله قطعاتی مثل بلبرینگ و یا زنجیر صنعتی هستید, همچنین می توانید با شماره های تماس موجود در صفحه اصلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا اطلاعاتی درباره انواع محصولات ما مثل بهران کمپرسور VDL 68 و یا روغن بهران توربو اکسترا ۱۵w-40 و دیگر روغن بهران توربو اکسترا ۱۰w-40 بدست آورید.

همچنین برای دریافت قیمت روغن بهران اکسترا توربو دیزل ۲۰W50 و یا قیمت روغن بهران برش  و دیگر قیمت و خرید و فروش بهران توربو دیزل با پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید و یا به فروشگاه سایت ما مراجعه نمایید.
سایت بازرگانی روغن صنعتی فیداراویل همواره در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت مثل روغن انتقال حرارت بهران یا روغن گیربکس خودرو  و نیز بهران اولترا توربو دیزل اعتماد و رضایت شما را به دست آورد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.