دانستنی های روغن صنعتی و گریس

انواع روغن صنعتی ارزان

انواع روغن صنعتی ارزان

انواع روغن صنعتی ارزان را بشناسید:

روغن صنعتی دارای قیمت ها و کیفیت های متفاوتی بوده که در این مقاله قصد داریم بررسی انواع روغن صنعتی ارزان بپردازیم.

از جمله روغن صنعتی شناخته شده در دنیا و به ویژه در ایران میتوان یه روغنهای صنعتی با برند : شل،توتال،بهران اشاره کرد که اگر بخواهیم به بررسی هر کدام بپردازیم روغن صنعتی شل در رده ی ششمین روغن صنعتی خوب در دنیا قرار دارد. اما این روغن دارای قیمت نسبتا بالایی است که اگر به دنبال روغن صنعتی ارزان میگردید بهتر است از گزینه های دیگری استفاده کنید.

حتی با نگاهی ساده بر امار کیفی انواع روغن های صنعتی به این نتیجه میرسیم که روغن صنعتی توتال نیز از کیفیت خیلی بالایی برخوردار است و از لحاظ جایگاهی در دنیا بعد از شل قرار گرفته است.قیمت های این برند دارای نرخ پایین تری نسبت به شل است. و اما روغن بهران. روغن بهران ساخت ایران بوده و همچنین دارای قیمت ارزان تری نسبت به دو روغن صنعتی قبلی می باشد.هر چند باید در نظر گرفت که کیفیت دو روغن شل و توتال قابل مقایسه با روغن بهران نبوده اما اگر به دنبال روغن صنعتی ارزان با کیفیت مناسب هستید می توانید از روغن صنعتی بهران استفاده کنید.قیمت های این محصول را می توانید از صفحه فروشگاه ما مشاهده کنید و برای سفارش آن با ما تماس بگیرید.

در این میان شرکت فیدار اویل با دارا بودن رنج گسترده‌ای از انواع روغن صنعتی از جمله شل و توتال و بهران و همچنین انواع گریس ها و با فعالیت در زمینه تولید و توزیع انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها در تلاش است تا نیاز متقاضیان خود را در این زمینه با بهترین قیمت ها برآورده سازد.

علاوه بر این شما میتوانید برای اظلاعات بیشتر با پشتیبانی ما تماس بگیرید .

شماره تماس های ما:

  • ۰۲۱۶۶۶۰۳۱۳۹
  • ۰۹۱۲۲۹۶۶۶۱۷

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *