قیمت گریس نسوز skf
قیمت گریس نسوز skf
آوریل 3, 2020
قیمت روغن هیدرولیک بهران
قیمت روغن هیدرولیک بهران
آوریل 28, 2020
بهترین روغن موتور
Spread the love

انتخاب بهترین روغن موتور از موضوع های مهم و اساسی در هنگام روانکاری قطعه های متحرک خودرو ها می باشد زیرا همان طور که می دانید, یک روغن موتور خوب و با کیفیت نقش موثری در انتقال نیرو و سیستم احتراق دارد, به علاوه باعث کاهش اصطکاک قطعات خودرو می شود. در ادامه قصد داریم تا شما را بیشتر با این محصول آشنا کنیم تا اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه کسب کنید, پس با ما همراه باشید.

از شاخصه های بهترین روغن موتور:

بهترین روغن موتور تحت هیچ نوع شرایط محیطی و اقلیمی دوام و همچنین کیفیت خود را از دست نمی دهد و نیازی به تعویض آن در کوتاه مدت نمی باشد. به علاوه یکی از شاخصه های مهم در این نوع روغن صنعتی, گرانروی است که عده ای آن را با اسم ویسکوزیته می شناسند. در تعریف ویسکوزیته می توانیم بگوییم مقاومت سیال در برابر هر نوع حرکت می باشد. در مورد دمای کار با آن باید اضافه کنیم که هرچه دما بالا باشد, ویسکوزیته کاهش پیدا می کند که همین امر باعث می شود تا مایع آن شل شود. با عمل استارت زدن ماشین روغن باید روانکاری خود را به سرعت شروع کند تا موتور دچار هیچ گونه آسیبی نشود.

اطلاعات لازم در هنگام خرید روغن موتور:

یکی از نکاتی که در هنگام خرید این محصول باید توجه داشته باشید این است که تنها آن را از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در صورت نداشتن استاندارد ها ضربه و هزینه ی زیادی به شما تحمیل می کند. شرکت فیداراویل یکی از شرکت های معتبر و موفق با سابقه ی طولانی در زمینه فروش روغن صنعتی با برند های شل, توتال و بهران از جمله بهران بردبار و انواع گریس مانند گریس نسوز و …می باشد.

حتما بخوانید  روغن بهران حرارت

خدمات شرکت فیداراویل:

این شرکت تمام محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن نه تنها به تهران و سایر کلان شهر ها بلکه به سراسر نقاط ایران ارسال می کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر نظیر قیمت روغن صنعتی و خرید این محصول کافی است تا از مشاوران ماهر و پشتیبانی ۲۴ ساعته ی ما در صفحه ی تماس این سایت بهره بگیرید.

شرکت های معتبر دیگر:

یکی دیگر از شرکت های معتبر که در زمینه توزیع انواع زنجیر صنعتی و همچنین انواع بلبرینگ فعالیت گسترده ای دارد, شرکت فیدارگستر است. در صورت تمایل می توانید به سایت این شرکت سر بزنید.