انواع گریس صنعتی
انواع گریس صنعتی
مارس 2, 2020
بهترین مارک گریس نسوز کاربرد گریس نسوز
بهترین مارک گریس نسوز
مارس 9, 2020
قیمت گریس نسوز بهران

قیمت گریس نسوز بهران

قیمت گریس نسوز بهران با توجه به نوع آن متفاوت است، شرکت بهران یکی از قدیمی ترین شرکتهای تولید کننده روانکارهای صنعتی از جمله گریس نسوز است.

تفاوت قیمت گریس نسوز بهران با دیگر شرکتها

 

علاوه بر شرکت بهران شرکتهای دیگر نیز این نوع گریس را تولید می کنند. و با توجه به کیفت و نوع آن قیمت ها مختلفی دارند.

ساخت گریس صنعتی نسوز

پس از پایان ساخت صابون گریس نسوز صنعتی، مواد داخل دستگاهی به نام کتل که مخصوص ساخت گریس است ریخته می شوند و بعد از آن روغن به آن اضافه می شود.
در زمان پخت صابون در داخل روغن به شکل کریستال های ریز در می آیند و یک مخلوط ژلاتین مانندی به وجود می آید لازم به ذکر است در مراحل پخت گریس نسوز رشد کریستال از حساس ترین مراحل می باشد.

شرکت بهران از بهترین روغن در ساخت گریس نسوز استفاده می کند، چون روغن نامرغوب باعث می شود ساختار این گریس ها ضعیف شود و در زمان کارکرد در شرایط مختلف صابون موجود از روغن جدا شده و گریس خاصیت روانکاری را از دست خواهد داد.

همانطور که قبلا گفتین کریستال ها و رشد آنها مهمترین قسمت ساخت گریس نسوز هستند ،که به طور کلی آنها به ۳ گروه الیاف بلند، الیاف متوسط و الیاف کوتاه طبقه بندی می شوند و هر چقدر نسبت طول رشته ها به قطر آنها بیشتر باشد گریس از قوام بهتری برخوردار خواهد بود. گریس صنعتی نسوز به ۹ گروه تقسیم بندی می شوند.

تعیین گرید گریس های نسوز

برای تعیین گرید گریس ها آن را به دمای ۲۵ درجه سانتی گراد می رسانند،سپس دستگاه نفوذ پذیری را از ارتفاع معین با استفاده از نیروی طبیعی ثقل روی سطح گرم شده می اندازند آنگاه میزذن نفوذ دستگاه که به شکل مخروطی است را اندازه گیری کرده و آن را به عنوان شاخص در نظر می گیرند.

یکی از گریس های نسوز شرکت بهران گریس زمرد است که حتی تا دمای ۲۶۰ درجه سانتی گراد نیز ذوب نمی شود. از این رو این گریس را بعنوان گریس نسوز شناخته می شود از دیگر ویژگی این گریس مقاومت در برابر آب، خاصیت روانکاری بسیار بالا و ضد اصطکاک و مقاومت در برابر اکسیداسیون است.

شرکت بازرگانی روغن صنعتی فیدار اویل عرضه کننده روغن صنعتی و انواع گریس نسوز از جمله گریس نسوز بهران است که می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت و خرید محصول با ما در تماس باشید و از دیگر محصولات زنجیر صنعتی و بلبرینگ در سایت های دیگر ما دیدن فرمایید.

قیمت روغن صنعتی شرکت فیدار کاملا مقرون به صرفه بوده و به دلیل انواع فروش روغن صنعتی در برندهای مختلف مثل روغن صنعتی بهران، روغن صنعتی شل و روغن صنعتی توتال خرید انواع این محصولات را برای شما آسان می کند.